Za darmo

Darmowe etui dla smartfona od Sony Xperia

Darmowa gadżety do telefonu Sony

Trwa super promocja z darmowymi gadżetami od Sony. Każdy posiadacz smartfona Sony Xperia  może zamówić darmowe etui z unikalnymi grafikami Andrzeja Pągowskiego.

Andrzej Pągowski to artysta grafik, który stworzył blisko 1000  plakatów zapowiadających sztuki teatralne, filmy, festiwale sztuk oraz konkursy piosenek. Za swoje prace otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia. W 2005 został odznaczony za swoją działalność Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Dzięki najnowszej promocji Sony, każdy może przyozdobić swój smartfon Xperia jedną ze wspaniałych grafik Andrzeja Pągowskiego. Darmowe etui posiadają grafiki związane z ikonami kina: Charlie Chaplina, Marlona Brando, czy Marilyn Monroe.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Gadżety od Sony i sklepu Etui prezentują się porządnie:


Koszt zakupu takiego etui bez promocji to 99 PLN. Dzięki kodom promocyjnym można zakupić gadżet ze 100% zniżką.

Aby otrzymać darmowy gadżet od Sony należy zalogować się w aplikacji Xperia Lounge i pobrać kod promocyjny (kupon). Dzięki tej aplikacji można uzyskać dostęp do wyjątkowych treści i dowiedzieć się, jak spersonalizować swoje urządzenie i jeszcze lepiej wykorzystać aplikacje. Jedną z takich akcji specjalnch oferowanych w aplkacji Xperia Lounge jest możliwość zamówienia darmowych gadżetów.

W kolejnym korku należy przejść do sklepu Etuo i wybrać jeden z pięciu dostępnych wzorów etui. Darmowe gadżety znajdują się w kolekcji „Ikony kina Sony”. Podczas składania zamówienia należy podać kod promocyjny oraz wybrać rodzaj przesyłki (Poczta Polska).

Uwaga! Promocja skierowana jest wyłącznie do posiadaczy takich modeli smartfonów jak: Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 Compact, Sony Xperia Z3+, Sony Xperia Z3 tablet Compact, Sony Xperia Z4 Tablet, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia T3, Sony Xperia M4 Aqua i Sony Xperia E3.

Aplikacja Xperia Lounge - zamów darmowe etui info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Jakie są etuj

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo