Za darmo

Darmowe etui dla właścicieli telefonów Samsung

darmowe gadżety od samsung

DYSKUSJA

Samsung rozdaje darmowe gadżety! Oh yeah. Jakie warunki zatem trzeba spełnić? O tym poniżej.

Samsung nagradza swoich wiernych klientów. Jedną z takich grup są między innymi właścicieli telefonów Samsung Galaxy Z Flip 3. W ramach aktualnej promocji można odebrać limitowany zestaw Lange&Lange.

Lange&LangeE to biuro projektowe założone przez braci Aleksandra i Gustawa Lange w 2008r. Biuro stara się łączyć pasję do sportów takich jak surfing, snowboard czy skateboarding z projektowaniem, działając w pełnym spectrum projektowym.

darmowe etui samsung

Do wyboru są 2 warianty limitowanego etui dla Samsung Z Flip 3.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy właściciele Samsung Z Flip 3 – zarówno nowi jak wcześniejsi. Etui odbiera się w salonach firmowych Samsung.

Aby zamówić oryginalne etui do Samsunga za darmo należy uruchomić aplikację Samsung Members. Należy z aplikacją udać się do wybranego salonu firmowego Samsung i pokazać pracownikowi aplikację zainstalowaną na telefonie. Warto się spieszyć gdyż ilość zestawów jest ograniczona.

O Samsung

Historia firmy Samsung sięga 1938 roku. Jej założycielem był Lee Byung-chull i początkowo pracowało w niej 40 osób. Pierwotnie działała ona jako firma eksportowa. Obecinie Samsung to marka należąca do międzynarodowego konglomeratu Samsung Group. Koncern pochodzi z Korei Południowej a jego nazwa w wolnym tłumaczeniu oznacza „Trzy gwiazdy”. Dziś zatrudnia ponad 270 tysięcy osób na całym świecie. Obroty wszystkich spółek wchodzących w skład grupy sięgają ponad 172 miliardów dolarów.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo