Za darmo

Darmowe fiszki w formie audiobooka od Wydawnictwo Cztery Głowy

Nie od dziś wiadomo, że fiszki to świetna metoda nauki języka. Jeśli planujecie naukę języka obcego to ta okazja może przypaść Wam do gustu.

Fiszki stanowią skuteczną metodę nauki opartą na mechanizmie pytanie-odpowiedź. Wielu z nas kojarzy je głównie z okresem przedszkolnym lub szkoły podstawowej, jednak warto podkreślić, że z powodzeniem wykorzystują je także osoby dorosłe, takie jak studenci, słuchacze w szkołach policealnych czy osoby uczące się nowego języka. Fiszki to doskonałe narzędzie nie tylko dla wzrokowców, ale również dla uczniów preferujących inne style uczenia się, takie jak słuchowcy czy kinestetycy.

Aby odebrać darmowe oryginalne fiszki należy przejść na dedykowaną stronę internetową i zapisać się do newslettera. Po potwierdzeniu subskrypcji otrzymuje się kod uprawniający do aktywacji / pobrania za darmo audiobooków z fiszkami. Zapis do newslettera umożliwia pobranie aż 3 darmowych fiszek w formie audiobooka. Darmowy kurs to kurs nauki języka angielskiego: czasowniki nieregularne (poziom A), kolokacje (poziom B) i konstrukcje egzaminacyjne (poziom C)

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Dodatkowe gratisy do zakupionych Fiszek

Dodatkowo kupując Fiszki można otrzymać kolejne gratisy. Kody dostępowe do darmowych treści udostępnionych na stronie wydawcy Fiszek znajdują się na opakowaniach kartoników z Fiszkami.

Przykładowe umiejscowienie kodu umożliwiającego dostęp do Fiszek za darmo:

fiszki za darmo gratis opakowanie

Jeśli posiadasz taki kod, należy przejść na dedykowaną stronę na stronie Fiszki i wprowadzić kod, który aktywuje dostęp do gratisowych treści. Nagrania mp3 można pobrać w strefie online danego tytułu. Po przejściu do strefy należy kliknąć przycisk „pobierz” na kafelku oznaczonym nagłówkiem „Nagrania audio native speakerów”.

Odbierz darmowe Fiszki info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo