Za darmo

Darmowe frytki od Żabka

promocja w sklepach Żabka

DYSKUSJA

Była darmowa kawa, były słodycze i napoje za 1 Żappsa. Tym razem prezentujemy Wam okazję, w której będziecie mogli zjeść darmowe frytki prosto z żabkowego pieca.

Kto nie lubi usmażonych na oleju pociętych w paski ziemniaków? Ktoś kto wymyślił ten prosty przysmak w tej formie powinien otrzymać nagrodę „Nobla”. To po pizzy i hamburgerach chyba najczęściej jadana potrawa na świecie. Swoista ikona kultury fast food.

Mimo, że frytki są często kojarzone z kuchnią amerykańską to powstały oficjalnie na terenach obecnej Francji lub Belgii w XVII wieku.

Istnieje wiele różnych rodzajów frytek, w tym klasyczne cienkie frytki, frytki karbowane, frytki stekowe, frytki belgijskie, frytki spiralne (twister fries), oraz frytki typu wedges (ćwiartki ziemniaków). Te, które można zjeść obecnie za darmo w Żabce to frytki klasyczne, cienkie. Czyli te, które lubimy w Polsce najbardziej.

Aby otrzymać kupon na darmowe frytki należy zagrać w grę Żabu w aplikacji Żappka. Zadanie jest dość proste – należy nakarmić naszego personalizowanego Żabu frytkami. W zamian za wykonanie zadania w najszej aplikacji pojawi się kupon na frytki, które możemy odebrać w Żabce za darmo.

To jak wygląda proces karmienia Żabu i odebrania kuponu na frytki:

kupon na darmowe frytki żabka 1

Po nakarmieniu Żabu pojawia się informacja o przypisaniu kuponu w aplikacji:

kupon na darmowe frytki zabka 2

„W świecie Żabu pojawiła się nowa pozycja menu, a Twój zielony ziomek (albo ziomalka) ma ogromną chrapkę na nowości! Nakarm swoje Żabu frytkami, po których przybierze nieco ziemniaczanych kształtów, a za ten miły gest odbierz frytki za 1 żappsa (sownie: jednego żappsa). Potem wpadaj do Żabki ze swoim kuponem i wcinaj gorące frytyza żappsa.”

darmowe frytki w żabce

Kubełek frytek z Żabki

Okazyjne frytki dostępne są w gramaturze 150 g.

Regularna cena frytek z pieca w Żabce to 5,99 PLN bez aplikacji i 4,99 PLN z aplikacją Żappka.

Kupon na frytki ważny jest do 4 czerwca 2024 r.

Kupon można zrealizować wyłącznie w sklepach, które serwują posiłki z pieca. Listę sklepów Żabka z ofertą „Prosto z pieca” można sprawdzić w na stronie Żapki.

O sklepach Żabka

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

Oferta Żabka prosto z pieca info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo