Za darmo

Darmowe gadżety od Dell

darmowe gadżety od dell

Dell wystartował z międzynarodową kampanią promującą ich usługi w zakresie serwisu i wsparcia technicznego ProSupport. Biorąc udział w kampanii „Don’t be basic” można otrzymać darmowe gadżety.

Dell ProSupport to usługa wsparcia dedykowana tym, którzy potrzebują najwyższej formy obsługi, pomocy technicznej oraz szybkiej reakcji w przypadku problemów ze sprzętem. W ramach wykupionej usługi ProSupport Dell oferuje:

 • Całodobowy dostęp do specjalistów, którzy udzielają fachowej pomocy informatykom pracującym w przedsiębiorstwie.
 • Naprawę na miejscu u klienta następnego dnia roboczego po przeprowadzeniu zdalnej diagnozy.
 • Pomoc w razie incydentów dotyczących oprogramowania innych producentów do centrum danych, aplikacji użytkowników końcowych, systemów operacyjnych i oprogramowania wewnętrznego.
 • Dostęp do bezpiecznych, internetowych narzędzi do zarządzania częściami, co pozwala wygodnie serwisować własny sprzęt.
 • Opcjonalne usługi ochrony danych i zasobów.

W ramach akcji można otrzymać za darmo pakiet gadżetów firmowanych logo Dell: darmową koszulkę i czapeczkę firmową.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

darmowa koszulka dell

darmowa czapeczka dell

Akcja promocyjna trwa do 31 listopada 2020. W tym czasie należy przejść na dedykowaną stronę internetową i zarejestrować się. Przy rejestracji warto podać swój firmowy adres e-mail np. z pracy w domenie firmy. Po rejestracji uzyskuje się dostęp do quizu, który należy rozwiązać. Quiz jest w języku angielskim i dotyczy usługi wsparcia Dell ProSupport. Nie da się przejść do następnego pytania jeśli nie odpowie się prawidłowo na dane pytanie.

Po poprawnym rozwiązaniu quizu / testu odblokuje się opcja z podaniem danych adresowych do wysłania koszulki. Kolejną nagrodę będzie można zdobyć po otrzymaniu samej koszulki. Wówczas można udostępnić na swoim Linkedin zdjęcie w koszulce z odpowiednimi hashtagami. Wówczas po weryfikacji odblokuje się kolejny formularz z możliwością zamówienia oryginalnej czapeczki z logo Dell.

O firmie Dell

darmowe próbki bebilon dla dzieci

Dell to jedna z największych firm technologicznych na świecie założona w 1984 w USA. Dell jest najszybciej rozwijającą się na świecie firmą oferującą zintegrowane rozwiązania IT. W swoim portfolio posiada takie produkty jak laptopy, komputery, serwery, monitory oraz akcesoria komputerowe i sprzęt sieciowy.

Darmowe gadżety Dell info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

9 Komentarze

 1. Udało się koszulka już w drodze :)

 2. To na pewno darmowe?

 3. Czy to napewno darmowe?

 4. Ja nic nie dostałem..

 5. Jaki jest czas oczekiwania na koszulkę?

  1. Ok tygodnia. Przychodzi Fedexem.

 6. Ja już czekam z miesiąc i nic.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo