Za darmo

Darmowe gadżety od Google

Darmowy dostęp do muzyki w Google Music

DYSKUSJA

Google uruchomiło kolejną edycję programu Google Cloud, w którym za przeprowadzone szkolenia zdobywa się odznaki. Te z kolei można wymienić na atrakcyjne nagrody i gadżety.

Program Google „Rozwiń Karierę z Google Cloud” to nie tylko korzyści materialne w postaci darmowych gadżetów. To także dla wszystkich bezpłatny 30 dniowy dostęp do platformy Google Cloud i możliwość wzbogacenia swojeo CV. Program Google trwa do 8 marca 2022 r.

Laboratoria na Platformie Google Cloud pozwalają na zdobycie odznak umiejętności (skill badge), potwierdzających wiedzę z wybranego zagadnienia przetwarzania danych w chmurze. Zdobytymi odznakami można pochwalić się w swoich social mediach.

W ramach akcji Google Cloud można zdobyć takie gadżety jak:

  • plecak typu worek
  • głośnik bluetooth
  • bluza
  • kamerka internetowa

darmowe gadżety google

Nagrody przyznawane są na zasadzie przedziałów, a zdobycie najwyższej nagrody nie kwalifikuje do otrzymania pozostałych. Akcja z darmowymi gadżetami trwa do 8 marca 2022 r.

Darmowe gadżety Google Cloud info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo