Promocje

Darmowe gadżety od Haribo

darmowe słodycze i gadżety od haribo

DYSKUSJA

W maju wystartowała dość ciekawa promocja z darmowymi gadżetami do zakupów żelków Haribo w sklepach Kaufland.

Żelki Haribo każdy chyba zna. To legendarne słodycze produkowane od 1922 roku w Niemczech. Założył ją Hans Riegel – młody, 27-letni i pełen werwy przedsiębiorca. Hans urodził się w 1893 r. w Friesdorf koło Bonn. Nazwa Haribo pochodzi od HAns RIegel BOnn. Jeśli i Wy jesteście także ich fanami – sprawdźcie najnowszą promocję w Kaufland.

Oferta z gadżetami Haribo ważna jest do wyczerpania zapasów. Aby wziąć udział w promocji i móc odebrać darmowy gadżet należy zakupić żelki objęte promocją za minimum 10 PLN.

darmowa nerka gadżet od haribo

W promocji biorą udział zarówno produkty Haribo jak i Maoam. Za zakup Haribo 175g/200g za 10 PLN można odebrać nerkę z motywem żelków. Natomiast w przypadku zakupu Maoam (różne opakowania i gramatury) za 10 PLN można odebrać słuchawki gratis.

Pamiętaj: podczas zakupów w Kaufland warto okazać kartę lojalnościową Payback i aktywować kupony. Za zdobyte punkty można odbierać vouchery i nagrody rzeczowe.

Nowa edycja promocji

W nowej edycji promocji w Kaufland można otrzymać darmowy gadżet w postaci kolorowych okularów. Aby otrzymać gadżet za darmo należy zakupić w Kaufland produkty Moam za minimum 10 PLN. Promocja ważna jest do 11 lipca 2019 r. lub wyczerpania zapasów.

Dostępne są następujące kolory okularów:

  • Fioletowy
  • Zielony
  • Pomarańczowy
  • Żółty
  • Niebieski
  • Różowy

Promocja Haribo w Kaufland info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje