Za darmo

Darmowe gadżety od Konica Minolta

DYSKUSJA

Konica Minolta to innowacyjna firma, która aby zaprezentować swoje najnowsze technologie rozdaje darmowe gadżety, dzięki którym można przekonać się o nowinkach tej firmy.

Obecnie można zamówić darmowy zestaw gadżetów w postaci kart komunikacyjnych. Szczególnie teraz są przydatne, gdyż wielu z nas pracuje zdalnie, używa aplikacji Skype, Zoom czy Teams. Dzięki kartom komunikacyjnym będzie można porozumiewać się bez słów. To świetne narzędzie dla wszystkich uczestników wideokonferencji.

W ostatnich latach projektowanie efektownych opakowań ozdobionych elementami sensorycznymi stało się kluczowym narzędziem marketingowym wielu marek.

Konica Minolta wydrukowała karty komunikacyjne za pomocą tzw. lakieru sensorycznego uszlachetnionego na MGI JetVarnish 3D One. Dzięki temu praktycznemu gadżetowi można przy okazji sprawdzić jak wygląda tzw. lakier sensoryczny.

darmowy gadżet konica minolta - karty komunikacyjne

Aby zamówić gratisy od Konica Minolta należy przejść na dedykowaną stronę internetową, wypełnić formularz zamówienia podając swoje dane do wysyłki – imię, nazwisko, telefon, adres e-mail, adres zamieszkania. Na wskazany adres zostanie wysłana całkowicie za darmo paczka z kartami sensorycznymi Konica Minolta.

O Konica Minolta

Konica Minolta to firma związana z drukiem. Powstała w 1878 roku w Japonii, początkowo jako firma zajmująca się fotografią. Obecnie jest liderem w dziedzinie druku. Produkuje maszyny do druku w firmach i biurach, ale także dostarcza rozwiązania produkcyjne do dużych drukarni.

Karty komunikacyjne Konica Minolta za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Tam trzeba podać firmę czyli to tylko dla firm
    Słabo ;((

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo