Za darmo

Darmowe gadżety od Roksa

darmowe gadżety od roksa

Kto słyszał o portalu „randkowym” Roksa? Zapewne większość mężczyzn tak… i niektóre kobiety. Jeśli chcecie pochwalić się wśród znajomych swoim nowym fachem lub zainteresowaniami jest ku temu świetna okazja.

Gadżet ten może zostać użyty podczas wykonywania fotografii w celu podkreślenia, że dane zdjęcia zostały wykonane specjalnie w celu umieszczenia ich na naszym portalu. Działanie takie ma na celu przekonanie użytkowników, oglądających dany anons, że przedstawione w nim fotografie są autentyczne, co powinno spowodować wzrost skuteczności takiego ogłoszenia.

Zamów darmowe gadżety od legendarnego portalu randkowego Roksa. Od teraz praca z myszką będzie przyjemniejsza.

Zakładając konto na Roksa można zamówić darmowe gadżety z logo popularnego portalu randkowego. Obecnie takim gadżetem jest podkładka pod myszkę z logo portalu i panią w bieliźnie.

darmowe gadżety od roksa - podkładka po mysz

Aby otrzymać darmową podkładkę pod myszkę należy przejść na stronę portalu (link na dole), wypełnić formularz rejestracji i po aktywacji zalogować się na swoje konto. W sekcji moje konto / ustawienia należy znaleźć opcję „Zamów darmowy gadżet”. Należy wówczas wypełnić formularz podając swój adres i ilość wybranych podkładek (nie przesadzajcie z ilością, bądźmy poważni, maksymalna ilość to 3 szt.). Jeśli nie widzicie stosownej opcji, wystarczy zmienić w ustawieniach konta rodzaj konta ze zwykłego na ogłoszeniodawcę.

Zamów darmowy gadżet Roksa info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Czy za jakiś czas na pewno nie przyjdzie rachunek za to zamówienie?

    1. @leokadia Nie. Dlaczego? Przecież pisze wyraźnie że gadżety są darmowe.

  2. to nie portal randkowy ,raczej portal ogłoszenia sex za kase gdzie randka 1 godzine kosztuje od 100zl

  3. poprosze fajny gadrzecik

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo