Za darmo

Darmowe gadżety od Toyota

darmowe gadżety toyota

Posiadasz samochód marki Toyota? Pokonujesz nim setki kilometrów? Zapisz się do klubu rekordowych przebiegów i odbierz darmowe gadżety od marki Toyota. To nie lada gratka dla fana motoryzacji czy kolekcjonera gadżetów motoryzacyjnych.

Toyota założyła swojego czasu oficjalny klub, w którym celebruje rekordowe przebiegi użytkowników swoich samochodów. W końcu auta Toyoty reklamowane są w taki sposób, że zapewniają najlepszą niezawodność na rynku. Jak twierdzi sama Toyota – niezawodność samochodów tej marki to wynik nieustannego udoskonalania technologii i maksymalnej dbałości o szczegóły. Dzięki temu kierowcy mogą cieszyć się komfortem jazdy przez długie lata i setki kilometrów.

Na stronie klubu można, przeczytać, że „Klub Rekordowych Przebiegów jest oficjalną społecznością Toyoty i docenia te egzemplarze marki, które przez cały okres eksploatacji pokonały szczególnie dużą liczbę kilometrów. W zależności od przejechanych dystansów zarejestrowane samochody otrzymują specjalnie przygotowane atrybuty rekordzistów, dzięki czemu ich właściciele mają okazję pochwalić się światu tym niecodziennym wynikiem.”

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Warto wiedzieć:

  • do klubu może dołączyć właściciel samochodu Toyota
  • posiadany samochód musi posiadać przebieg przynajmniej 200 000 kilometrów
  • członkostwo w klubie ma 4 poziomy w zależności od ilości pokonanych kilometrów samochodem (brąz, srebro, złoto i platyna)

W ramach członkostwa w klubie otrzymuje się następujące gadżety za darmo:

  • brelok z logo klubu i Toyoty
  • naklejka ze statusem członka klubu
  • 2 sztuki ramki do tablicy rejestracyjnej (jeśli przebieg pozwala na zostanie platynowym członkiem klubu Toyoty)

brelok za darmo toyota

darmowa ramka na rejestrację toyota

darmowe gadżety toyota

Aby zgłosić się do klubu Toyoty i otrzymać darmowe gadżety należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie internetowej. Należy w nim podać taki dane jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, e-mail, model posiadanej Toyoty, rok produkcji oraz przebieg samochodu. Na potwierdzenie tych danych należy załączyć zdjęcie licznika z widocznym przebiegiem. Należy też wybrać formę dostawy darmowych gadżetów.

Weryfikacja zgłoszenia i dostawa darmowych gadżetów trwać może do 30 dni. Dostawa, gadżety oraz członkostwo w klubie Rekordowych Przebiegów Toyoty są całkowicie darmowe.

O marce Toyota

Klub Rekordowych Przebiegów Toyoty info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo