Za darmo

Darmowe gadżety od Tytan

darmowe gadżety od tytan

DYSKUSJA

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o promocji z darmową próbką kleju Tytan Mocarny. Teraz firma Tytan rozdaje darmowe gadżety za podzielenie się opinią o ich produktach.

Tytan po zakończeniu akcji samplingowej z próbkami kleju stworzył dla osób, które przetestowały Tytan Mocarny specjalną ankietę. Dzięki ankiecie marka Tytan chce poznać wrażenia i spostrzeżenia, związane z korzystaniem oraz aplikacją produktów Tytan Mocarny. Na stronie internetowej przeczytać można, że marka chce cały czas ulepszać asortyment, robiąc to w dialogu z fachowcami.

„Jeżeli wypróbowałeś klej – będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże nam poznać opinie o Kleju Tytan Mocarny oraz jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby ekspertów z branży. ”

Samo wypełnienie ankiety nie zajmie dłużej niż 5 min, a każdemu, kto poświęci ten czas marka Tytan prześle darmową niespodziankę w postaci „mocarnej” czapeczki z daszkiem z logo Tytan.

Pytania w ankiecie dotyczą produktów marki Tytan, wrażeń, wad i zalet korzystania z tych rozwiązań. Okazja trwa do 5 kwietnia 2023 r.

O produktach Tytan

Marka Tytan należy do Grypy Selena. Portfolio produktów to rodzina produktów specjalistycznych dla budownictwa. A są nimi taśmy, folie, membrany, kotwy chemiczne, zaprawy murarskie, kleje, systemy ociepleń, pianki czy farby.

gadżety Tytan za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo