Za darmo

Darmowe gadżety i piwo Warka Radler za udział w biegu Run Zero

Darmowe piwo i gadżety Warka Radler birofilistyka

DYSKUSJA

Jak mówi stare ludowe porzekadło – nie ma nic za darmo. A jednak jest! Wystarczy zarejestrować się i wziąć udział w biegu Run Zero w Gdańsku.

Darmowe gadżety Piwo Warka RadlerDo startu, gotowi…

Bieg Run Zero ma być najbardziej orzeźwiającym wydarzeniem tego lata. Z okazji zakończenia wakacji Warka postanowiła 30 sierpnia wesprzeć bieg i zorganizować strefę orzeźwienia przy Skwerze Kościuszki w Gdyni. Na samej mecie przewidziano liczne atrakcje, m.in, koncert Mariki i The Monkey Funks, konkursy na scenie oraz zlot Food Trucków.

Każdy kto zarejestruje się w biegu Run Zero do 28 sierpnia otrzyma przed startem unikalny zestaw gadżetów za darmo. Może on być szczególnie atrakcyjny dla kolekcjonerów gadżetów związanych z piwem (birofilistyka):

  • darmowy plecak dla biegacza o wymiarach 31 x 21 x 8 cm
  • darmowy bidon 800 ml ze składaną słomką
  • darmową koszulkę bezszwową

Po dotarciu do mety na wszystkich uczestników czeka:

  • wstęp do strefy orzeźwienia
  • pamiątkowy medal
  • darmową puszkę piwa Warka Zero

Podczas biegu Run Zero należy przebyć całą trasę, rozwiązać wszystkie zadania oraz zebrać pieczątki z punktów kontrolnych. Darmowy pakiet startowy zostanie przekazany wszystkim uczestnikom biegu przed oficjalnym startem imprezy. Za zebranie pieczątek na punktach kontrolnych organizator przygotował możliwość wejścia do strefy orzeźwienia i uczestniczenia w imprezie.

Każdy uczestnik biegu musi dokonać wcześniejszej rejestracji.

O Warce Radler

Warka Radler to marka piwa produkowana przez Grupę Żywiec w 2012 roku. Jego sprzedaż w 2013 r. przewyższyła sprzedaż wszystkich pozostałych radlerów łącznie. Piwo dostępne jest w dwóch wariantach smakowych – cytrynowym i jabłkowym. Jest połączeniem piwa i lemoniady cytrusowej lub soku jabłkowego. Od 2014 roku Grupa Żywiec wprowadziła do sklepów nowy wariant Radlera o zerowym poziomie alkoholu. Nowy wariant radlera Warki dostępny jest w w butelce zwrotnej 500 ml, puszce 500 ml i 4-paku puszek 500 ml i 300 ml.

Rejestracja w biegu Run Zero info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. warka mniam mniam <3

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo