Za darmo

Darmowe gadżety UPS od Mola – 30 000 maskotek

darmowe gadżety w promocji Mola

DYSKUSJA

Mola zorganizowała ciekawą promocję, na wzór tej z Biedronki, w której wówczas można było zgarnąć cały gang Świeżaków.

Promocja Biedronki z gangiem Świeżaków okazała się strzałem w dziesiątkę. Ludzie niemal bili się o nie, a w sklepach powstawały listy kolejkowe. Biedronka ostatecznie zdecydowała się na zwiększenie puli darmowych maskotek, ale i to nie zaspokoiło potrzeb wszystkich klientów. Czy promocja Mola również przypadnie kolekcjonerom gadżetów do gustu? To okaże się, ale wszystko wskazuje na to.

Promocja Mola z darmową kolekcją maskotek UPS ma duże szanse na powodzenie, gdyż bariera wejścia nie jest tak skomplikowana. Aby skorzystać z promocji Mola wystarczy kupić 3 produkty promocyjne Mola, wymienić opakowania i paragon na 1 z 5 maskotek UPS’ów.

Kolekcja UPS’ów Moli składa się z takich stworów jak:

  • Jednorożek
  • Pizzerino
  • DePaściak
  • Chlip Chlap
  • Kaktusiak

Promocja trwa do 31 maja 2017 lub wyczerpania nagród. Nagrody będzie można odbierać od 15 marca 2017 r. w salonikach InMedio i Relay. Promocyjne produkty Mola powoli pojawiają się w sklepach, więc już powoli można dokonywać zakupów.

O marce Mola

Mola to marka artykułów higienicznych należąca do Metsä Tissue. W asortymencie znajdują się papiery toaletowe, chusteczki higieniczne oraz ręczniki papierowe. Produkty marki Mola produkowane są w Polsce oraz na Słowacji.

Zasady promocji Mola info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo