Za darmo

Darmowe gadżety – wlepki od Hyabak

darmowe gadżety od thea

Marka Hyabak prowadzi profil na Facebooku i w ramach promocji rozpoczął akcję, w której można zgarnąć darmowe krople do oczu dla znajomego oraz zestaw gadżetów w postaci unikalnych wlepek.

Pula darmowych gadżetów to 500 sztuk. Aby zdobyć 1 z zestawów wlepek należy posiadać konto na Instagramie i opublikować na swoim profilu zdjęcie związane z sytuacjami, gdy Twoje oczy potrzebują ochrony i nawilżenia (np. z podróży, pracy, wakacji). Należy podpisać zdjęcie hasthagiem #nieprzeoczyszniczego oraz oznacz za pomocą @ swojego znajomego, który Twoim zdaniem powinien przetestować nawilżające krople do oczu Hyabak.

Akcja promocyjna trwa do 5 lutego 2017 roku. Zestaw darmowych naklejek składa się z 8 wlepek.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

O firmie Thea

Właścicilem marki Hyabak jest firma Thea. Thea to francuska, innowacyjna firma farmaceutyczna Laboratoires Thea, która od pokoleń specjalizuje się w dziedzinie badań i rozwoju w dziedzinie okulistyki. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie okulistycznych preparatów bez konserwantów. Produkty Thea cieszą się uznaniem i są polecane przez lekarzy i farmaceutów.

Darmowe wlepki Hyabak info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

3 Komentarze

  1. Bardzo bym chciala to eyprubowac

  2. Krople są naprawdę super! Stosuję je wieczorem i nie mam szczypiących i podrażnionych oczu. Wcześniej o tej porze szczypały mnie i łzawiły ,gdy siedziałam przed komputerem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo