Za darmo

Darmowe gadżety za zakup baterii od Energizer

darmowe gadżety od energizer

DYSKUSJA

Energizer regularnie organizuje promocje i premiuje zakupy swoich baterii. Jakiś czas temu informowaliśmy o kuponach na Allegro, darmowych filmów czy audiobookach od Energizer. W 2023 roku Energizer rozdaje darmowe gadżety – a dokładnie maskotki z bajki Trolle 3.

W promocji można odebrać maksymalnie 3 maskotki. Osobiście zakupiłem w promocji 4-packi baterii w cenie ok. 15-20 PLN. Pula darmowych maskotek to 5550 sztuk. Wartość każdej z maskotek to 46 PLN.

Gadżety rozdawane są do 31 stycznia 2024 roku lub wyczerpania z dostępnych maskotek.

Trolle z pewnością kojarzą wszystkie dzieci. Bajka opowiada historię dwóch różnych plemion trolli – optymistycznych trolli i pesymistycznych Bergenów. Bergenowie jedzą trolli, aby zdobyć szczęście. Główni bohaterowie, Poppy (głosu użyczyła Anna Kendrick) i Szaraczek (głos Justina Timberlake’a), wyruszają w podróż, aby uratować trolli schwytanych przez Bergenów.

darmowe gadżety maskotki energizer trolle 3

W promocji biorą wszystkie produkty marki Energizer w tym baterie, ładowarki do akumulatorków lub latarki Energizer.

Podczas rejestracji transakcji należy podać w formularzu kod EAN, następnie dołączyć zdjęcie / skan paragonu ze sklepu i uzupełnić dane adresowe do wysyłki. Po weryfikacji w ciągu 30-90 dni Energizer prześle przesyłką kurierską darmowe gadżety – maskotki Trolle.

O Energizer

Energizer to amerykańska marka i przedsiębiorstwo produkujące baterie i akumulatory. Bateria alkaliczna, bazująca na tlenku manganu zamiast niebezpiecznego wodorotlenku potasu została wynaleziona i opatentowana w 1959 roku przez Lewisa Urry’ego, pracującego dla firmy Union Carbide, wchodzącej obecnie w skład holdingu Energizer.

Darmowe gadżety Energizer info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo