Za darmo

Darmowe globulki Hydrovag dla 50 osób

darmowe globulki dopochowowe hydrovag

Trwa akcja testowania specjalistycznych globulek dopochwowych HydroVag. W ramach prowadzonej rekrutacji wyłonionych zostanie 50 testerek produktu.

Globulki HydroVag pozytywnie wpływają na zdrowie intymne kobiet. Zawierają hialuronian sodu, kwas mlekowy i glikogen. Zapewniają przede wszystkim nawilżenie śluzówki ściany pochwy, wspomagają procesy regeneracyjne nabłonka i utrzymywanie naturalnego fizjologicznego pH pochwy. Poprawiają także ochronę pochwy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Efektem stosowania globulek Hydrovag jest także poprawa jakości życia seksualnego. Można je stosować zarówno profilaktycznie, jak i wspomagająco w leczeniu infekcji i stanów zapalnych.

Spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 50 uczestniczek testów. Każda z nich otrzyma 2 opakowania globulek HydroVag. Ilość darmowych globulek została wybrana tak, by pozwoliła na przeprowadzenie kuracji podstawowej i podtrzymującej. Nabór trwa do 25 lutego 2016 roku.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Podstawą do zakwalifikowania się do akcji testowania globulek HydroVag jest wypełnienie ankiety profilującej. Zawiera ona pytania dotyczące stanu zdrowia i jakości życia seksualnego.

Zgodnie z regulaminem osoby, które zostaną zakwalifikowane do darmowego testu, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 3 marca 2016 r. włącznie.

Przetestuj za darmo HydroVag info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo