PromocjeZa darmo

Darmowe hot dogi od Lotos

darmowe gadżety od stacji Lotos

DYSKUSJA

Lotos ponownie atakuje z promocją TankuJEMY. Swojego czasu pisaliśmy o akcji z gadżetami dla kibiców i szklankami za darmo. Tym razem Lotos dla swoich klientów przygotował darmowe hot dogi.

Warunki promocji są jasne. Aby wziąć udział w promocji i otrzymać darmowe hot dogi należy udać się na wybraną stację Lotos w swojej okolicy, zatankować minimum 25 lutrów dowolnego paliwa oraz zakupić kawę lub puszkę dowolnego napoju Dynamic (koszt ok. 3,5 PLN).

Spełniając warunki promocji możemy odebrać hot doga dla siebie i swoich dzieci w maksymalnym wieku do 18 lat. Maksymalna ilość darmowych hot dogów przeznaczona do jednego tankowania to 4 sztuki. Jeśli kierowca pojawi się na stacji bez pociech, także otrzyma hot doga za 1 grosz, po spełnieniu warunku zakupowego.

Hot dogi można odebrać w Cafe Punkt na stacjach Lotos. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 r.

Najnowsza promocja stacji Lotos otrzymała wsparcie reklamowe w telewizji:

Hot dogi na stacjach LOTOS to przekąska z najwyższej jakości składników, dostarczanych przez polskich producentów. Do wyboru są: delikatna parówka z szynki (93% mięsa z szynki), świetnie doprawiona kiełbaska wyborna z ziołami, kabanos, ostra kiełbaska chilli lub tradycyjna parówka. Wszystkie serwowane w chrupiącej, klasycznej bułce pszennej lub pszennej z kiełkami żyta z dodatkiem sosu: ketchupu, musztardy, sosu duńskiego, amerykańskiego, tysiąca wysp, mayo bbq, meksykańskiego.

W ramach promocji do wyboru są następujące rodzaje hot dogów:

  • Hot Dog z parówką – Absolutna klasyka gatunku. Serwowany z musztardą zadowoli każdego smakosza.
  • Hot Dog z parówką z szynki – Delikatny w smaku hot dog z parówką z szynki (93% mięsa) z dodatkiem ketchupu, to na 100% najlepszy wybór dla dzieci.
  • Hot Dog z kiełbaską chili – oczywisty wybór wszystkich wielbicieli ostrych smaków. A w połączeniu z sosem meksykańskim – ogień
  • Hot Dog z kiełbaską wyborną – kiełbaska wyborna z ziołami to wyborny smak, który najlepiej uzupełni dodatek sosu Mayo BBQ.
  • Hot Dog z kabanosem – Wyrazisty smak kabanosa, w połączeniu z sosem 1000 wysp, duńskim, czy amerykańskim to propozycja dla odkrywców wciąż poszukujących swoich ulubionych smaków.

O stacja Lotos

Lotos to jeden z polskich koncernów naftowych, którego jedną z form działalności jest sprzedaż detaliczna paliwa. Na terenie Polski działa ponad 450 stacji i posiada 10% udziału na rynku sprzedaży detalicznego paliw.

Darmowe hot dogi od Lotos info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje