Cashback

Darmowe jajka ekologiczne Pewni Dobrego od Auchan

promocja cashb back w auchan

DYSKUSJA

Auchan ostatnio szaleje i organizuje kolejne promocje, w których klienci tego marketu mogą zgarnąć wybrane towary praktycznie za darmo. Tym razem w Auchan można odebrać darmowe jajka ekologiczne.

Producentem jajek ekologicznych w Auchan, które można otrzymać praktycznie za darmo jest ferma Pewni Dobrego. Na stronie Auchan można przeczytać, że jeśli nie jest nam obojętny los kur, a uwielbia się jeść jajka, to właśnie ich ten produkt jest idealny.

Opakowanie promocyjne jajek Pewni Dobrego zawiera 10 sztuk ekologicznych jaj, które pochodzą od kur ze stałym dostępem do terenów na otwartej przestrzeni. Producent zwraca uwage, że jaja są wyjątkowo delikatne i kremowe, a ich żółtka mają piękny, złoty kolor. Warto wykorzystać zatem ich walory smakowe, przygotowując poranną jajecznicę, czy chleb maczany w jajku (tosty francuskie).

darmowe jajka pewni dobrego ekologiczne za darmo

Jaja ekologiczne marki Pewni Dobrego

Podobną akcję zorganizował swojego czasu Lidl. Jak widać i Auchan zdecydował się iść w ich ślady i zorganizować promocję na jajka za darmo. Okres jest jak najbardziej znakomity, ponieważ przed nami Wielkanoc. A przecież jajka to nieodłączny element tych świąt.

Cena regularna jajek Pewni Dobrego w Auchan to ok. 11 PLN. Akcja trwa do 30 marca 2024 r. lub wyczerpania zapasów promocyjnych produktów.

informacja o promocji auchan darmowe jaja

Informacja o promocji w sklepie Auchan

Aby skorzystać z promocji w Auchan i odebrać jaja za darmo marki Pewni Dobrego należy udać się do najbliższego sklepu Auchan, dokonać zakupu promocyjnego opakowania. Przy płatności w kasie otrzyma się e-bon o wartości zakupionych jajek (10,99 PLN) na kolejne zakupy w Auchan.

Bon należy wykorzystać dokładnie w tym samym sklepie, w którym został pierwotnie wydrukowany w dniach od 2 kwietnia 2024 do 6 kwietnia 2024 r.

O Auchan

Auchan to międzynarodowa sieć supermarketów i hipermarketów, która oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, artykułów gospodarstwa domowego, odzieży, elektroniki i wielu innych artykułów codziennego użytku. Firma została założona we Francji w 1961 roku i obecnie posiada filie w wielu krajach na całym świecie.

Promocje Auchan info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback