Za darmo

Darmowe jajka w Carrefour

darmowe kosmetyki i produkty - testowanie gratis z carrefour

Carrefour po raz kolejny zaskakuje i wrzuca kupon na darmowe jajka. To kolejna taka akcja z darmowymi produktami – wcześniej informowaliśmy Was o darmowej Mirinda Zero, Chipsach Lays, Pepsi.

Tym razem w Carrefour można odebrać darmowe jajka za symbolicznego grosza. Jajka, które można otrzymać za 1 grosz to jajka marki własnej Carrefour Ściółkowe 10 sztuk. Cena standardowa to 8,99 PLN. Klasa A. Klasa wagowa: M- średnie: 63 g > masa ≥ 53 g.

darmowe jajka carrefour kupon

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby skorzystać z promocji należy aktywować kupon w aplikacji Mój Carrefour. Cena 1 grosz obowiązuje przy zakupie 2 produktów w promocji 1 + 1 grosz.

Promocja trwa tylko do 29 listopada 2023.

O Carrefour

Pierwszy supermarket należący do rodzin Marcela Fourniera i Louisa Defforeya otwarto w Annecy we Francji w 1960 roku. Od powstania Carrefour w 1959 roku hipermarkety stanowią specjalizację sieci i jej znak rozpoznawczy na wszystkich rynkach. Hipermarkety Carrefour Polska oferują pod jednym dachem, w sprzedaży samoobsługowej, artykuły spożywcze, przemysłowe oraz usługi

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo