Darmowe próbki

Darmowe jazdy próbne samochodami

logotyp zakupersi

Planujesz zakup samochodu? Jesteś fanem motoryzacji? A może po prostu chcesz się przejechać najnowszym dorobkiem techniki? Wielu producentów samochodów oferuje możliwość uczestniczenia w darmowych jazdach próbnych.

Bardzo często na zakończenie jazdy próbnej, przedstawiciel salonu samochodowego przekazuje zestaw materiałów promocyjnych dotyczących danego modelu samochodu np. katalogi, ulotki, broszury oraz często gadżety np. kubek.

Proces zapisu się na jazdę próbną wybranym samochodem jest bardzo prosty i odbywa się w kilku krokach. Z reguły wygląda to tak, że wypełniając formularz na specjalnej stronie można spodziewać się telefonu od dealera / lokalnego sprzedawcy samochodów. Wspólnie będzie można wybrać dowolny termin jazdy testowej.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aktualne akcje promocyjne dealerów samochodowych:

Jazda próbna samochodem Peugeot – różne modele do wyboru

Bezpłatna jazda próbna najnowszym Peugotem. Nowoczesny wygląd z dużą ilością chromowanych elementów dają mu niepowtarzalny charakter. Wybierz interesujący cię model i zapisz się na jazdę testową.

Umów się na jazdę Peugeotem

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

1 Komentarz

  1. Nie ma żadnego komentarza. Dodaj go pierwszy.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki