PromocjeZa darmo

Darmowe kanały dla abonentów od Polsat Box

darmowe kanały od polsat box

DYSKUSJA

Abonenci Polsat Box, a dokładnie dzieciaki mają w dniu swojego święta wyjątkową okazję oglądać kanały dziecięce za darmo.

Polsat Box z okazji Dnia Dziecka do 30 czerwca 2022 odblokował dostęp do kanałów dziecięcych. Bez aktywnego abonamentu można oglądać następujące kanały: Boomerang, Cartoon Network, CBeebies, Da Vinci, Disney Channel, Disney Junior, Nick Jr., Nickelodeon, NickToons, TeenNick.

Oferta dotyczy osób które nie mają tych kanałów w swojej ofercie, dla innych pozostają tylko życzenia .

10 kanałów bez dodatkowych opłat można oglądać w telewizji w technologii satelitarnej, kablowej IPTV, internetowej oraz mobilnie w aplikacji Polsat Box GO.

Wybrane kanały TV i treści ze swojego pakietu telewizyjnego można bezpłatnie oglądać online w serwisie Polsat Box Go, na wielu różnych urządzeniach, także mobilnie.

O Polsat Box

Polsat Box to polska marka usług cyfrowej telewizji satelitarnej, świadczonych przez spółkę akcyjną Cyfrowy Polsat. Polsat Box umożliwia dopasowanie telewizji do potrzeb i zainteresowań. Zapewnia usługi w 3 technologiach – satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT.

Darmowe kanały w Polsat Box info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje