Za darmo

Darmowe kapsułki do prania All in1 PODS od Ariel [cash back]

próbki kapsułek ariel

DYSKUSJA

Ariel uruchomiło promocję, w której można otrzymać zwrot za zakup kapsułek tej marki. Promocja ma niestety charakter „jeśli nie będziesz zadowolony, oddamy Ci pieniądze”.

Kapsułki Ariel to moim zdaniem obok Persil jedne z lepszych dostępnych na polskim rynku kapsułek do prania. Teraz może je przetestować każdy. Okazja ma niestety formę „”jeśli nie będziesz zadowolony, oddamy Ci pieniądze.” Oznacza to, że nie można zużyć produktu do samego końca. W przypadku bycia niezadowolonym z efektów prania należy odesłać część produktu na wskazany adres. Zadowoleni użytkownicy promocji niestety nie mają prawa do uzyskania zwrotu.

Kapsułki Ariel zdobyte w innych akcjach:

darmowe próbki ariel

kapsulki piorace ariel

Według producenta kapsułki Ariel to wyjątkowy produkt. W jednej małej kapsułce do prania zmieścił trzy pełne mocy komory, które działają razem, aby Twoje ubrania były czyste, świeże i pełne blasku. Małe, lecz skuteczne kapsułki 3 w 1 Ariel Color pozwolą zachować żywe i intensywne barwy kolorowych tkanin. Producent zapewnia znakomite rezultaty po jednym praniu. Kapsułki usuwają uporczywe zabrudzenia, czyszczą i nadają ubraniom blask, pomagają zachować żywe i intensywne barwy kolorowych tkanin. Posiadają wygodne, wielokomorowe kapsułki ułatwiają precyzyjne dozowanie oraz łatwo rozpuszczają się w wodzie.

Aby wziąć udział w promocji cash back należy kupić dowolny wariant kapsułek Ariel Allin1 PODS w opakowaniu zawierających 13 lub 14 sztuk oraz zachować paragon. Wypróbować zakupione kapsułki i zużyć maksymalnie 7 kapsułek. Pozostałą część odesłać do producenta. Koszty wysyłki pokrywa organizator i zwraca dodatkowo 13 PLN za wysyłkę.

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 r. Pula darmowych zwrotów to 1500 sztuk. Maksymalny zwrot za udział w promocji to 23,99 PLN w tym 13 PLN zryczałtowanych kosztów wysyłki.

O marce Ariel

Ariel to jedna z czołowych marek produktów do prania. Właścicielem marki Ariel jest koncern Procter & Gamble. W portfolio marki znajdują się takie produkty jak proszki do prania i kapsułki piorące.

Kapsułki Ariel gratis info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Nie używałam wcześniej Ariel ponieważ mam nie miałam takiej potrzeby. Ale z miłą chęcią przetestuję kapsułki Ariela

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo