PromocjeZa darmo

Darmowe kapsułki do prania od E [promocja cash back]

darmowe pranie w promocji cash back od e

DYSKUSJA

Wystartowała najnowsza odsłona promocji cash back z marką środków do prania E. Tym razem można otrzymać pełen zwrot za zakup kapsułek do prania tej marki.

Marka E należy do koncernu Henkel. Kapsułki do prania E według producenta zapewniają czyste pranie z maksymalnym Efektem Świeżości i orzeźwiającym zapachem. Pranie wykonane przy pomocy kapsułek E to wyjątkowe doznania świeżości o długotrwałym zapachu. Kapsułki mają formułę 3w1.

W ramach promocji cash back można zakupić następujące produkty. W zależności od wybranego wariantu, kwota maksymalnego zwrotu jest inna:

  • E HDD Power Caps 3+1 26 prań – maksymalna kwota zwrotu 25,99 PLN
  • E HDD Power Caps 3+1 28 prań – maksymalna kwota zwrotu 25,99 PLN
  • E HDD Power Caps 3+1 39 prań – maksymalna kwota zwrotu 29,99 PLN
  • E HDD Power Caps 3+1 40 prań – maksymalna kwota zwrotu 29,99 PLN
  • E HDD Power Caps 3+1 45 prań – maksymalna kwota zwrotu 32,99 PLN

darmowe kapsułki do prania e - promocja cash back

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać maksymalny zwrot 33 PLN należy zakupić w dowolnym sklepie kapsułki do prania E w wybranym promocyjnym wariancie oraz zarejestrować zakup na dedykowanej stronie. Do tego celu należy zachować paragon i wypełnić formularz na stronie promocji. Po weryfikacji zwrot za zakup kapsułek E przesyłany jest na wskazane w formularzu konto.

W ramach promocji dostępnych jest łącznie 4000 zwrotów. Promocja podzielona została na 4 etapy, po 1000 zwrotów każdy. Zgłoszenia do promocji cash back E można przesyłać do 30 listopada 2022 r.

O firmie Henkel

Producentem proszków i kapsułek E jest niemiecka firma Henkel. Koncern chemiczny Henkel posiada główną siedzibą w Düsseldorfie i specjalizuje się w produkcji środków pomocniczych i higienicznych do domowego i przemysłowego użytku. W Polsce fabryka Henkela znajduje się w Raciborzu. Do najbardziej znanych marek Henkel należą proszki do prania Persil Rex oraz środki czystości Pur, Clin, Bref, Somat. Henkel produkuje także kosmetyki pod marką Schwarzkopf, Fa, Bobas, Palette, Tadft, Schauma, Gliss Kur
czy Syoss.

Darmowe kapsułki w promocji cash back info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Link prowadzi do dwóch cashbacków za kapsułki jak w artykule i płyn PUR od 14.11 napisz cos wiecej o tej drugiej. THX

  2. w jakim sklepie można kupić kapsułki E? ja nie mogę nigdzie ich dostać.

    1. @marta Carrefour sprawdź. Kaufland też powinny być.

  3. Jak zwykle wszystko mega! Przy okazji: zakupy w Netto 39 kapsułek 26,99zł za tyle co w Kauflandzie za 28.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje