Cashback

Darmowe kapsułki do zmywarki od Finish [promocja cash back]

darmowe kapsułki do zmywarki od finish

DYSKUSJA

Kolejna promocja środków czystości. Niedawno informowaliśmy o promocji cash back Somat. Tym razem do zgarnięcia za darmo kapsułki marki Finish.

W ramach kampanii promocyjnej można zakupić dowolne tabletki do zmywarki marki Finish. Oferta jest limitowana i biorą w niej udział zakupy dokonane w sklepach sieci Tesco. Pula zwrotów to niestety tylko 1000 sztuk. A maksymalny zwrot wynosi 35 PLN.

Produkty Finish np. z serii Quantum to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które działają aż w 14 obszarach. Usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszy użyciu. Eliminuje uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po kawie czy herbacie oraz przypalone resztki jedzenia. Zapewniają najwyższą możliwą czystość i blask. Pozostawiają świeży zapach. Wyróżnikiem produktów Finish jest to, że działają bez namaczania wstępnego, usuwają najcięższe plamy i tłuszcz. Dzięki swojej formule skutecznie likwidują przypalone resztki jedzenia i zapobiega ponownemu osadzaniu się tłuszczu w zmywarce. Zmywanym naczyniom kapsułki Finish nadają idealny połysk po zmywaniu, chronią przed kamieniem i wydłużają żywotność filtrów zmywarki. Kapsułki posiadają samorozpuszczalną folię, która uwalnia wszystkie składniki nawet w niskich temperaturach.

Aby wziąć udział w testowaniu kapsułek Finish i otrzymać zwrot za ich zakup należy udać się do sklepu Tesco, zakupić dowolne kapsułki marki Finish oraz zachować paragon. Następnie należy zarejestrować go na dedykowanej stronie internetowej. Po akceptacji zwrot zostanie przekazany na wskazane konto bankowe.

Zwroty można rejestrować do 21 sierpnia 2019 r lub wyczerpania puli 1000 zwrotów.

O marce Finish

Finish to renomowana marka specjalizująca się w produkcji detergentów do zmywarki, ciesząca się uznaniem konsumentów na całym świecie. Jej innowacyjne formuły skoncentrowane są na skutecznym usuwaniu zabrudzeń, zapewniając jednocześnie doskonałą ochronę naczyń. Długotrwałe zaangażowanie marki w rozwój produktów sprawia, że Finish jest synonimem nie tylko czystości, ale także nowoczesnych rozwiązań dla codziennego użytku w kuchni.

Darmowe kapsułki Finish info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Nie mogę wziąć udziału wogole nie mogę uzupełnić danych.. Czy wiesz może co może być przyczyną?

    1. @Basia pula zwrotów została wykorzystana. I dlatego nie można już zarejestrować nowego.

  2. Dostaliście e-maila potwierdzającego na skrzynkę pocztową?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback