Za darmo

Darmowe kapsułki Fairy do zmywarki

próbki za darmo Fairy Lemon - płyn do zmywania

DYSKUSJA

Przed nami kolejna odsłona wielkiego testowania produktów z Everyday. W tym tygodniu można zgłaszać się do darmowego testowania kapsułek do zmywarek Fairy.

Kapsułki Fairy to najnowsza technologia dedykowana zmywarką z działaniem soli. Kapsułki Fairy, które można przetestować aktywne są w miękkiej, średnio twardej i twardej wodzie do 26e. W takich warunkach zmywanie będzie nadal efektywne, nawet jeśli kontrolka poziomu płynu przeciw zaciekom lub soli będzie zapalona. Do bardzo twardej wody powyżej 26e zaleca się użycie dodatkowej soli do zmywarek. Jedna kapsułka Fairy Platinium pozwala na wykonanie 1 mycia w zmywarce.

Zobacz także: Procter & Gamble rozdaje darmowe próbki płynu do zmywania Fairy oraz kapsułki dla zmywarek Fairy.

Aby przetestować całkowicie za darmo kapsułki Fairy należy przejść na dedykowaną stronę i zgłosić chęć udziału. Rekrutacja do testowania trwa do 6 lutego 2024 roku. W tym czasie należy zalogować się (a jeśli jeszcze nie posiadacie konta – zarejestrować się) w serwisie konsumenckim Procter & Gamble i wypełnić krótką ankietę rekrutacyjną. Należy w niej podać, który dokładnie produkt Fairy chce sie przetestować. A do wyboru są 2 warianty:

  • kapsułki do zmywarki Fairy Platinium

Po wybraniu odpowiedniego wariantu należy również odpowiedzieć na pytanie otwarte, a mianowicie napisać dlaczego to właśnie Ty powinieneś / powinnaś otrzymać darmowy zestaw kapsułek Fairy.

Pula darmowych zestawów z kapsułkami Fairy to tym razem 300 sztuk. Zestaw wart jest około 75 PLN (cena w Carrefour).

O marce Fairy

Fairy to jedna z topowych marek dla gospodarstwa domowego firmy Procter & Gamble. W ofercie Fairy, oprócz płynów do zmywania znajdują się także kapsułki i tabletki do zmywarek, pozwalające nie tylko domyć naczynia na błysk, ale także utrzymywać w czystości urządzenie.

Darmowe kapsułki Fairy info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Ciekawe czy będą warte swojej ceny za kilka dni się dowiemy.

  2. Bardzo proszę o wysłanie mi probek

  3. Uzywam plynu Do naczyn Fairy a teraz zakupilam zmywarke i chcialabym zobaczyc jak sprawdzaja sie kapsulki,bo obecnie uzywam innych

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo