Za darmo

Darmowe kaszki Pełnia Zbóż od Gerber

darmowe testowanie soków gerber

DYSKUSJA

Gerber prowadzi rekrutację do najnowszego testowania produktów spożywczych dla dzieci – tym razem można otrzymać za darmo kaszki Pełnia Zbóż.

Jeśli maluszek skończył 6 miesięcy i poznał smak pierwszych zbóż, jest już gotowy na spotkanie z kaszką Gerbera. Jest ona skarbnicą składników odżywczych potrzebnych maluszkowi, by każdego dnia radośnie odkrywać świat.

Kaszki Gerber tego typu wyprodukowana została z pełnoziarnistego owsa i bez dodatku cukru kaszka zawierająca ważne dla zdrowego rozwoju malucha witaminy i składniki mineralne. Żelazo, w które wzbogacono kaszkę to składnik ważny dla rozwoju poznawczego dziecka. Z kolei zawarte w kaszce zboża dostarczają do diety dziecka węglowodanów. Witamina B1 pomaga także uwalniać energię niezbędną do poznawania świata.

W ramach testu można otrzymać po 3 opakowania wybranych produktów z listy:

  • Kaszka Gerber Pełnia Zbóż „Manna” z mlekiem, 200 g
  • Kaszka Gerber Pełnia Zbóż 8 zbóż z bananem, 180 g
  • Kaszka Gerber Pełnia Zbóż 5 zbóż z lipą, 200 g
  • Kaszka Gerber Pełnia Zbóż kukurydziano-ryżowa, 180 g
  • Kaszka Gerber Pełnia Zbóż „Owsianka” z mlekiem, 200 g
  • K

  • aszka Gerber Pełnia Zbóż owsiano-pszenna ze śliwką, 200 g

Jedno opakowanie kaszki Gerber Pełnia Zbóż kosztuje w sklepie ok. 10 PLN. Rekrutacja trwa do 11 maja 2021 r.

Aby zapisać się do darmowego testowania i otrzymać 1 z 300 zestawów Gerber, należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić ankietę rekrutacyjną oraz wybrać 3 warianty produktu, które chce się otrzymać od Gerber.

O Nestle

Nestlé Polska S.A. to, należący do grona liderów, producent m.in. produktów dla niemowląt i małych dzieci. W portfolio firmy znajdują się m.in. mleka modyfikowane, kleiki, kaszki, soki i nektary, dania w słoiczkach, deserki i herbatniczki dostępne od wielu lat pod markami NAN OPTIPRO 2, Gerber, Nestlé i Bobo Frut. Naszym celem jest nie tylko wspomagać rodziców w trosce o żywienie i zdrowie ich dzieci, ale także edukować ich w zakresie znaczenia diety dla prawidłowego rozwoju i wzrostu maluchów oraz zasad jej właściwego bilansowania.

Darmowe kaszki Gerber info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo