Za darmo

Darmowe katalogi biur podróży – Zestawienie

darmowe katalogi biur podróży

Poszukujesz katalogów „Wczasy i Wycieczki”? Dobrze trafiłeś! Poniżej prezentujemy cały czas aktualizowaną listę biur podróży i touroperatorów, którzy umożliwiają zamówienie bezpłatnych katalogów z ofertami wypoczynku w Polsce i zagranicą.

katalog wycieczek grecos

katalog eurocamp

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Vacansoleil

Jeśli planujecie wakacje i szukacie ciekawych ofert wakacyjnych, to zwróćcie uwagę na ofertę Vacansoleil. Co roku wydawany jest nowy papierowy katalog z setkami ofert.  W obecnym znajduje się 430 ofert z Europy.

Vacansoleil specjalizuje się w ofertach campingów. To uznana wyszukiwarka kempingów. W swoim katalogu Vacansoleil co roku umieszcza setki propozycji na aktywny wypoczynek.

Darmowy katalog Vacansoleil

Itaka

Itaka to największe polskie biuro podróży. Działa nieprzerwanie od 1989 roku. W ciągu swojej działalności ITAKA podejmowała pionierskie działania na polu rozwijającej się turystyki zagranicznej wyjazdowej: autorskie programy wycieczek objazdowych i kreacja nowych kierunków wczasowych obsługiwanych czarterami. Obecnie Itaka oferuje blisko 100 miejsc na całym świecie oraz setki hoteli w ponad 20 krajach.

Itaka wypuszcza regularnie papierowe katalogi (na sezon zimowy i sezon letni). Oprócz tego podzielone są one ze względu na tematykę i kierunki np. Katalog wycieczki objazdowe, katalog z kierunkami egzotycznymi, katalog na rodzinne wakacje. Można je obecnie zamówić za darmo.

Darmowy katalog Itaka

TUI

Biuro podróży TUI jest największym biurem podróży nie tylko w Niemczech, ale również w całej Europie. Rozpoczęło działalność już w 1968 roku i do dziś dnia oferuje swoim klientom usługi niestandardowe dotyczące zamówienia nie tylko biletów lotniczych, ale również kompleksowych organizacji wyjazdu. Biuro podróży TUI posiada więcej niż 3500 agentur turystycznych, 285 hoteli w 28 krajach świata, linie lotnicze i statki rejsowe.

Obecnie TUI nie umożliwia na zamówienie katalogów papierowych. Można je jedynie odebrać bezpłatnie w salonach firmowych i biurach agencyjnych.

Darmowy katalog Tui online

Rainbow Tours

Rainbow Tours to kolejne uznane polskie biuro podróży. Na rynku tour operatorów jest od 1990 roku. Od 9 października 2007 jest spółką notowaną na GPW. Rainbow Tours w ofercie posiada ponad 100 programów wycieczek objazdowych i około 30 destynacji pobytowych (wczasów). Jest obecnie drugim największym i najprężniej działającym touroperatorem w kraju. Konsekwentnie pokazuje wszystkim miłośnikom podróżowania prawdziwe oblicze Europy i Świata.

Jak tradycja nakazuje, Rainbow Tours również umożliwia zamówienie bezpłatnego katalogu z ofertami wczasów i wycieczek objazdowych.

Obecnie TUI nie umożliwia na zamówienie katalogów papierowych. Można je jedynie odebrać bezpłatnie w salonach firmowych i biurach agencyjnych.

Darmowy katalog Rainbow Tours online

Sol Tours

Sol Tour to mniej znane polskie biuro podróży z Krakowa, ale również umożliwia zamówienie darmowego katalogu. Znaleźć w nim można ponad 40 tras wycieczkowych po Europie. W katalogu znajdują się przede wszystkim wycieczki autokarowe i samolotowe. Wyjazdy biuro Sol Travel realizuje z 18 miast Polski.

Darmowy katalog Sol Tours

Alfa Star

Biuro podróży Alfa Star założone zostało w 1995r w Radomiu. Specjalizuje się w organizacji wyjazdów i wycieczek do Egiptu (Hurghada, Sharm el Sheikh, Dahab, Safaga, Makkabi Bay). Słynie z dobrze skonstruowanej oferty wczasowej i wysokiej jakości usług. Rzesze zadowolonych klientów co roku powracają do biura i decydują się na wykupienie kolejnej zagranicznej wycieczki. Alfa Star organizuje także wycieczki do bardziej odległych miejsc jak: Jordania, Izrael i Ziemia Święta. Nie brakuje także wycieczek ekskluzywnych, jak Senegal czy Mauritus.

Jeśli i wy chcecie zapoznać się z drukowanym katalogiem Alfa Star, możecie zamówić go za darmo:

Darmowy katalog Alfa Star

Britas

Britas to biuro podróży ze Szczecina założone w 1992 roku. Biuro to specjalizuje się przede wszystkim w organizacji wczasów krajowych, nad morzem, w górach, nad jeziorami. Ale w ich ofercie nie brakuje także wyjazdów zagranicznych. Britas specjalizuje się również w obozach i koloniach dla dzieci i młodzieży.

Bezpłatny katalog z ofertami obozów, kolonii oraz wczasów można zamówić na stronie biura podróży:

Darmowy katalog Britas

Logos Tour

Logos Tour legitymuje się największą tradycją spośród wszystkich touroperatorów na polskim rynku. Biuro Podróży powstało w 1981 roku. Logos Tour oferuje wycieczki w odległe zakątki świata dla tych, którzy oczekują nie tylko wyjątkowego standardu usług, indywidualnego podejścia, ale także wyszukanych, unikalnych atrakcji, których nie sposób doświadczyć z innymi biurami. Logos Tour uznawany jest w branży mianem polskiego lidera w sektorze egzotycznych wyjazdów turystycznych.

Jeśli zatem macie chrapkę na egzotyczne, wyjątkowe wakacje, możecie zamówić bezpłatny katalog Logos Tour.

Darmowy katalog Logos Tour

Skipper

Skipper to wyjątkowe biuro podróży. Nie organizuje typowych wyjazdów, wczasów czy wycieczek. Specjalizuje się w rejsach żeglarskich, obozach żeglarskich, koloniach żeglarskich, kursach motorowodnych, rejsach morskich i czarterze jachtów. Agencja Żeglarska Skipper powstała w 1994 roku.

Jeśli chcielibyście wybrać się na tego typu obóz lub rejs, możecie zamówić darmowy katalog z ofertami firmy Skipper:

Darmowy katalog Skipper

Orex Travel

Orex Travel należy do grupy Anex Tour, która rocznie przewozi ponad 1,5 mln turystów i jest na rynku tureckim od 18 lat, zatrudnia ponad 2000 pracowników a także posiada własną bazę hotelową w Turcji i Egipcie. W Polsce Orex Travel rozpoczął działalność w 2015 roku. Wcześniej touroperator rozpoczął już działalność w Czechach i na Słowacji.

W katalogu, który można zamówić za darmo, znaleźć można szeroki wybór hoteli od 3* do 5* w Turcji i Egipcie – Hurghadzie w rozsądnych cenach, a także dodatkowe atrakcje w postaci wycieczek do najbardziej znanych regionów tych krajów.

Darmowy katalog Orex Travel

Grecos Holiday

Grecos Holiday co roku obsługuje około 450 tysięcy klientów. Jest touroperatorem specjalizującym się w organizacji wypoczynku oraz wycieczek w basenie Morza Śródziemnego. W sezonie letnim wiodącym kierunkiem są wyspy greckie Kreta, Rodos, Korfu, Zakynthos i Santorini, gdzie Grecos jest jednym z najbardziej liczących się touroperatorów na polskim rynku. Dodatkowo Grecos w 2015 roku wprowadził nowość również kolejne letnie destynacje, min. Turcja, Majorka i Egipt. W sezonie jesienno-zimowym Grecos organizuje wypoczynek w egipskim kurorcie Sharm El Sheikh.

Najnowszy katalog w wersji papierowej można zamówić na stronie internetowej Grecos Holiday:

Darmowy katalog Grecos Holiday

Active Travel

Biuro Podróży Active Travel działa na polskim rynku od przeszlo 22 lat. Firma założona i zarejestrowana została w 1993 roku. Specjalizuje się w obsłudze wyjazdów firmowych do Francji, Szwajcarii, Austrii i Włoch. Od 1995 roku biuro prowadzi obsługę wyjazdów indywidualnych, organizację szkoleń i konferencji w kraju i zagranicą.

Aby zamówić bezpłatny katalog Active Travel należy wypełnić formularz na stronie biura podróży. Katalog jest wysyłany bezpłatnie na terenie kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera. Obecnie można zamówić za darmo katalog ofert grupowych i indywidualnych.

Darmowy katalog Active Travel

Opal Travel

Biuro Podróży Opal Travel działa na rynku usług turystycznych od 1989 roku. Opal Travel specjalizuje się w wycieczkach objazdowych i pobytach wypoczynkowych dla grup oraz turystów indywidualnych w najciekawszych zakątkach globu. Klienci korzystający z usług biura podróży mogą wyjechać w takie egzotyczne kierunki jak Meksyk, Belize, Honduras, Gwatemala, Peru, Boliwię, Chile, Ekwador-Wyspy Galapagos, Brazylia, Argentyna, Paragwaj, Urugwaj, Wenezuela, Indie, Nepal, Bhutan, Tybet, Indie Południowe, Goa, Sri Lankę, Tajlandię, Malezję, Singapur, Indonezja, Kenia, Tanzania Zanzibar, RPA, Tunezja, Turcja, Iran i wiele innych. Opal Travel specjalizuje się także w organizacji imprez na zamówienie dla firm i zakładów pracy, zapewnia kompleksową obsługę zagranicznych podróży służbowych, organizuje wyjazdy na międzynarodowe targi i wystawy na całym świecie, konferencje i seminaria w kraju i za granicą, pobyty delegacji, grup zorganizowanych.

Katalog można zamówić bezpłatnie. Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione. Pole telefon komórkowy jest opcjonalne i przygotowane specjalnie dla osób chcących otrzymać krótką wiadomość tekstową SMS z potwierdzeniem wysłania katalogu.

Darmowy katalog Opal Travel

Watra Travel

Watra Travel działa na polskim rynku usług turystycznych od 1990 roku. Biuro specjalizuje się w obsłudze ruchu turystycznego i organizacji imprez dla dzieci, młodzieży i studentów oraz wycieczek i wczasów dla seniorów.

Darmowy katalog Watra Travel można zamówić na stronie biura podróży. Katalog wysyłany jest pocztą na wskazany adres w ciągu kilku dni.

Darmowy katalog Watra Travel

Kocham Wakacje

Kocham Wakacje to kolejne biuro podróży, które wyspecjalizowało się w organizacji wakacji, kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży. Biuro organizuje wyjazdy w takie rejony Europy jak Bułgaria, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Grecja, Wielka Brytania, Polska. W ofercie znajdują się propozycje dla fanów lenistwa i relaksu (obozy „Chill Out Zone”), aktywne obozy dla ciekawych świata i lubiących zwiedzać, obozy językowe, wyjazdy nastawione na aktywność fizyczną oraz wyjazdy adresowane dla osób nastawionych na imprezowanie (obozy Party Zone).

Darmowy katalog Kocham Wakacje

Almatur

Almatour to kolejny uznany i lubiany operator na polskim rynku. Jest najstarszym polskim biurem podróży. W branży turystycznej działa już przeszło 60 lat. Klientom oferuje blisko 500 propozycji wyjazdów w najpiękniejsze zakątki świata. Almatur słynie również z organizacji obozów młodzieżowych.

Jeśli chcecie zamówić za darmo jeden z katalogów Almatour, możecie to zrobić na stronie internetowej biura podróży (link poniżej). Do wyboru są 2 katalogi: katalog „Przebojowe Wakacje” z koloniami, obozami młodzieżowymi i kursami językowymi oraz katalog „Podróże” z bogatą ofertą wycieczek objazdowych w tym propozycji krótkich wypadów weekendowych samolotem, ofertami wypoczynku łączonego ze zwiedzaniem oraz wczasami pobytowymi.

Darmowy katalog Almatur

Ecco Holiday

Ecco Holiday to polski organizator wczasów lotniczych. Po raz pierwszy na naszym rynku zaproponował czarterowe wycieczki do Tajlandii i innych krajów Dalekiego Wschodu. Grupa kapitałowa, do której należy Ecco Holiday, skupiona wokół Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, działa w Polsce od 1992 roku. Samo biuro rozpoczęło działalność od 2002 roku. Ecco Holiday posiada drugą markę specjalizującą się w wycieczkach egzotycznych – Ecco Travel. Biuro w 2012 roku zrealizowało przejęcie trzech podmiotów turystycznych m.in. SKOK Travel i Family Tours.

Aby zamówić drukowany darmowy katalog z ofertami wczasów i wycieczek należy wejść na stronę internetową Ecco Holiday (link poniżej) i wypełnić formularz. Można zamówić pojedyncze katalogi Ecco Holiday i Ecco Travel lub oba na raz.

Darmowy katalog Ecco Holiday

Family Tour

Family Tour to autoryzowany przedstawiciel uzdrowisk, kurortów oraz resortów Wellness & SPA gorących źródeł termalnych wód Słowacji, Węgier, Czech, Słowenii oraz Polski. Biuro Podróży działa nieprzerwanie od 1991 roku.

Aby zamówić darmowy katalog Family Tour należy wypełnić krótką ankietę i podać swoje preferencje wypoczynkowe.

Darmowy katalog Family Tour

Eurocamp

Eurocamp to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Oferta dostosowana jest do wszystkich grup wiekowych. Dla najmłodszych kluby dziecie, place zabaw i wodne zjeżdżalnie, dla trochę starszych na dyskoteki, baseny i zawody sportowe, a najstarszych na wieczorki taneczne, koncerty oraz lampkę lokalnego wina w pobliskiej restauracji.

Aby zamówić drukowany darmowy katalog z ofertami wczasów i wycieczek należy przejść na stronę internetową Eurocamp.

Darmowy katalog Eurocamp

Pol Travel

Oferta skierowana do klientów stanowi kompleksową usługę turystyczną, obejmującą szeroka gamę wczasów i wycieczek zagranicznych, zarówno autokarowych jak i lotniczych oraz wczasów krajowych. Wśród ofert zagranicznych: m.in. Turcja, Tunezja, Grecja, Hiszpania, Egipt, Bułgaria, a także tak egzotyczne kierunki jak Maroko, Kuba, Chiny czy Izrael.

Aby zamówić drukowany darmowy katalog z ofertami wczasów i wycieczek należy przejść na stronę internetową Pol travel.

Darmowy katalog Pol Travel

Artur Travel

Biuro Podróży ARTUR powstało w 2000 r. Największą grupą uczestników naszych wycieczek są seniorzy, słuchacze uniwersytetów trzeciego wieku. Każdego roku organizuje dla nich wiele wycieczek, pobytów świątecznych i wczasów, podczas których poznają nowe miejsca, ciekawe historie i niezwykłe wydarzenia.

Aby zamówić drukowany darmowy katalog z ofertami wczasów i wycieczek należy przejść na stronę internetową Artur travel.

Darmowy katalog Artur Travel

Horyzont

Biuro Horyzont na rynku istnieje od 2002 roku. Specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek szkolnych, zielonych i białych szkół a także wyjazdów dla grup zorganizowanych i zakładów pracy.

Aby zamówić drukowany darmowy katalog z ofertami wczasów i wycieczek należy przejść na stronę internetową Horyzont.

Darmowy katalog Horyzont

Eurotramping

Aby zamówić drukowany darmowy katalog z ofertami wczasów i wycieczek należy przejść na stronę internetową Eurotramping.

Darmowy katalog Eurotramping

Atas

ATAS jest czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej w Polsce. Biuro zostało założone w 1989 roku. Firma specjalizuje się w organizacji wyjazdów na kursy językowe za granicą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest przedstawicielem renomowanych szkół językowych i posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych oraz wyjazdów grupowych. Jako jedyne biuro w Polsce prowadzi w okresie wakacji regularne połączenia autokarowe do szkół językowych w Anglii.

Darmowy katalog Atas

Poszukiwacze Przygód

Od szesnastu lat Poszukiwacze Przygód organizują tematyczne obozy młodzieżowe i dziecięce dla prawdziwych pasjonatów.

Darmowy katalog Poszukiwacze Przygód

Jeśli zapomnieliśmy o jakimś katalogu biura podróży – poinformuj nas o tym w
komentarzu.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. ta pierwsza strona nie dziala.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo