Za darmo

Darmowe klocki Lego w Lego Store

Darmowe klocki Lego

Sklepy Lego w Polsce przygotowały kolejną ciekawą promocję dla dzieci (i nie tylko), w której można otrzymać darmowy zestaw klocków Lego. Wcześniej podobne akcje były prowadzone w ubiegłych latach z okazji Walentynek, Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Dziecka, Dnia Ojca, Pierwszego dnia szkoły, Dzień Matki czy Halloween.

Promocja prowadzona jest we wszystkich Lego Store na terenie Polski w następujących dniach:

 • 6 marzec 2024 od 15 do 17
 • 7 marzec 2024 od 15 do 17

Lego Store w Polsce mieszczą się m.in. w takich lokalizacjach jak

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

 • LEGO Store Gdańsk
 • LEGO Store Mokotów
 • LEGO Store Poznan
 • LEGO Store Warsaw
 • LEGO Store Wroclavia
 • LEGO Store Łódź

Walentynki tuż tuż. Z ramach tej nowej okazji można odebrać w sklepie Lego Store darmowe klocki Lego oraz gadżet – Dom Fauny Animal Crossing przy współpracy z Nintendo. To może być świetny sposób na wspólne wyjście z Dzieckiem i wspólną zabawę w Lego Store.

lego klocki za free Animal Crossing Dom Fauny

Darmowe klocki w poprzednich akcjach:

darmowe klocki lego walentynki 2024

darmowe klocki lego styczeń 2024

darmowe klocki lego brick

darmowe klocki lego czarny kot halloween

darmowe klocki lego harry potter

darmowe klocki lego vaiana

darmowe klocki lego żółwia furgonetka

darmowy zamek disney klocki lego

darmowe klocki lego samochodzik

darmowe klocki dzien dziecka lego gadzety

bukiet lego klocki za darmo na dzień matki

darmowe klocki lego i karty walentynkowe lego - darmowe gadżety lego

Na stronie Lego można przeczytać na temat szczegółów akcji z darmowymi klockami Lego. Akcja polega na zbudowaniu samochodu z klocków w sklepie LEGO Store. W zamian za zrealizowanie zadania otrzymuje się właśnie promocyjny zestaw z klocków za darmo od Lego w postaci zbudowanego modelu. Akcja organizowana jest do wyczerpania zapasów w danym Lego Store i ma charakter, kto pierwszy ten lepszy. Każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona.

W związku, że oba darmowe gadżety można odebrać w różnych terminach, warto odwiedzić Lego Store maksymalnie 2 razy, w 2 wybranych terminach.

O klockach Lego

Autorem sukcesu klocków Lego jest Oleg Kirk Christiansen. To od jego imienia firma wzięła swoją nazwę. Choć niektórzy twierdzą, że jest to skrót utworzony z duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Założył on firmę zabawkarską w 1932 roku w Danii. W początkowych latach istnienia przedsiębiorstwo zajmowało się między innymi produkcją drewnianych zabawek, następnie zabawki stały się jedynym profilem jego działalności. Przełomem okazał się rok 1952, w którym firma opatentowała unikatowy sposób łączenia klocków. Od tamtego czasu klocki Lego stawały się coraz bardziej popularne, najpierw w Danii, potem na całym świecie. Obecnie klocki Lego można kupić w ponad 130 krajach.

Promocja kończy się w czwartek 7 marca, 2024 .

Darmowe klocki Lego info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
21
Lubię to
9
Kocham
13
Zmieszany
1
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

 1. Darmowe klocki lego

 2. „To od jego imienia firma wzięła swoją nazwę. Choć niektórzy twierdzą, że jest to skrót utworzony z duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”.” Nazwa Lego faktycznie wywodzi się od słów „Leg godt” a nie od imienia Oleg. To informacja z oficjalnego filmu o historii Lego, wydanego z okazji 90-lecia firmy.

 3. uwielbiam testować nowe żeczy

 4. Trochę w niejasny sposób zostało to napisane. Dokładnie to 24 i 25 stycznia od godz. 15 do 17 będą rozdawać te klocki Lego. Zestaw 30661, Disney.

  1. @Ariadna dzięki. Poprawiłem. Trochę się zakręciłem i został poprzedni tekst z podobnej akcji. :)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo