Za darmo

Darmowe klocki Lego w Lego Store

Darmowe klocki Lego

Sklepy Lego w Polsce przygotowały kolejną ciekawą promocję dla dzieci (i nie tylko), w której można otrzymać darmowy zestaw klocków Lego. Wcześniej podobne akcje były prowadzone w ubiegłych latach z okazji Walentynek, Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Dziecka, Dnia Ojca, Pierwszego dnia szkoły, Dzień Matki czy Halloween.

Promocja trwa do 1 i 2 września 2023 i prowadzona jest we wszystkich Lego Store na terenie Polski w następujących dniach:

 • 1 września 2023 od 13:00 do 15:00
 • 2 września 2023 od 13:00 do 15:00
 • Lego Store w Polsce mieszczą się m.in. w takich lokalizacjach jak

  Subskrybuj Newsletter

  Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

  Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

  • LEGO Store Gdańsk
  • LEGO Store Mokotów
  • LEGO Store Poznan
  • LEGO Store Warsaw
  • LEGO Store Wroclavia
  • LEGO Store ŁódźNew

  W ramach okazji można odebrać w sklepie Lego Store darmowe klocki Lego oraz gadżet – różdżka Harry Potter. To może być świetny sposób na wspólne wyjście z Dzieckiem i wspólną zabawę w Lego Store.

  Darmowy zestaw Lego z gadżetem – różdżka Harry Potter:

  darmowe klocki lego harry potter

  Dodatkowo od 23 do 24 sierpnia 2023 w Lego Store można zdobyć kolejny darmowy zestaw klocków – tym razem związany z bajką Vaiana. Zestaw Vaiana zatoka delfina dostępna będzie w dniach obowiązywania promocji za darmo w godzinach 15 – 17. Standardowo na zasadach „kto pierwszy ten lepszy”.

  darmowe klocki lego vaiana

  Darmowe klocki w poprzednich akcjach:

  darmowe klocki lego żółwia furgonetka

  darmowy zamek disney klocki lego

  darmowe klocki lego samochodzik

  darmowe klocki dzien dziecka lego gadzety

  bukiet lego klocki za darmo na dzień matki

  darmowe klocki lego i karty walentynkowe lego - darmowe gadżety lego

  Na stronie Lego można przeczytać na temat szczegółów akcji z darmowymi klockami Lego. Akcja polega na zbudowaniu samochodu z klocków w sklepie LEGO Store. W zamian za zrealizowanie zadania otrzymuje się właśnie samochodzik z klocków za darmo od Lego w postaci zbudowanego modelu. Akcja organizowana jest do wyczerpania zapasów w danym Lego Store i ma charakter, kto pierwszy ten lepszy. Każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona.

  W związku, że oba darmowe gadżety można odebrać w różnych terminach, warto odwiedzić Lego Store maksymalnie 2 razy, w 2 wybranych terminach.

  Uwaga: Promocja na darmowe Karty walentynkowe obowiązuje jedynie w dniach od 25 maja 2023 do 1 czerwca 2023 r. Okazja aktywna jest w 3 wybranych terminach i zakresie godzin.

  O klockach Lego

  Autorem sukcesu klocków Lego jest Oleg Kirk Christiansen. To od jego imienia firma wzięła swoją nazwę. Choć niektórzy twierdzą, że jest to skrót utworzony z duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Założył on firmę zabawkarską w 1932 roku w Danii. W początkowych latach istnienia przedsiębiorstwo zajmowało się między innymi produkcją drewnianych zabawek, następnie zabawki stały się jedynym profilem jego działalności. Przełomem okazał się rok 1952, w którym firma opatentowała unikatowy sposób łączenia klocków. Od tamtego czasu klocki Lego stawały się coraz bardziej popularne, najpierw w Danii, potem na całym świecie. Obecnie klocki Lego można kupić w ponad 130 krajach.

  Darmowe klocki Lego info

  Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

  Jaka jest Twoja reakcja?

  Super
  9
  Lubię to
  5
  Kocham
  6
  Zmieszany
  1
  Wrr
  0
  Piotr Kowalski
  Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

  Może ci się też spodobać

  3 Komentarze

  1. Darmowe klocki lego

  2. „To od jego imienia firma wzięła swoją nazwę. Choć niektórzy twierdzą, że jest to skrót utworzony z duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”.” Nazwa Lego faktycznie wywodzi się od słów „Leg godt” a nie od imienia Oleg. To informacja z oficjalnego filmu o historii Lego, wydanego z okazji 90-lecia firmy.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Więcej w:Za darmo