Za darmo

Darmowe komiksy od Lego

Darmowe klocki Lego

DYSKUSJA

Zakładając konto w serwisie i dołączając do klubu Lego uzyskujemy możliwość zamówienia komiksów za darmo.

Lego i członkostwo w klubie to nie tylko zabawa dla dzieci, ale także możliwość otrzymania darmowych komiksów. To także gratka dla nieco starszych kolekcjonerów komiksów.

Zapisując się do klubu Lego otrzymujemy możliwość zamówienia bezpłatnej prenumeraty. Magazyn wysyłany jest na adres domowy i zawiera ilustracje, komiksy, zagadki, łamigłówki, niesamowite konkursy, artykuły i specjalne przedpremierowe informacje o planowanych zestawach. Prenumerata wysyłana jest za darmo 5 razy w roku, w styczniu, marcu, czerwcu, wrześniu i listopadzie. Zależnie od metody rejestracji, kraju, harmonogramu przesyłania magazynu, pierwszy numer darmowego magazynu Lego zostanie wysłany w ciągu 6–16 tygodni od rejestracji.

Magazyn lego katalog za darmo

Uwaga: obecnie program wysyłki komików / magazynów Lego został zamknięty. Darmowe gazetki Lego mogą obecnie otrzymywać mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Można jednak podejrzeć zawartość aktualnych i archiwalnych numerów na stronie Lego Life.

Aby zarejestrować się w klubie Lego i uzyskać możliwość zamówienia darmowej prenumeraty magazynu należy wykonać następujące czynności:

1. Przejdź na stronę i kliknij baner LOGOWANIA W KWATERZE GŁÓWNEJ KLUBU LEGO, aby przejść do strony logowania do swojego konta LEGO ID.
2. Zaloguj się przy użyciu własnego konta LEGO ID albo zarejestruj się!
3. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy odebrać wiadomość e-mail dotyczącą zatwierdzenia konta LEGO ID. Na wiadomość przyszło mi poczekać ok. 5 minut.
4. Po potwierdzeniu stajemy się pełnoprawnym członkiem klubu Lego.
5. W oddzielnej wiadomości e-mail zostanie wysłana informacja związana z otrzymywaniem biuletynów e-mail i przekazywania bezpłatnych magazynów Klubu LEGO pocztą tradycyjną. Tytuł wiadomości nosi nazwę „Witaj nowy klubowiczu”.
6. Po kliknięciu w kolejny link aktywacyjny zostaniemy przeniesieni na stronę, w której należy kliknąć przycisk „Subskrybuj”.
7. Pojawi się formularz zamówienia, który należy wypełnić i przesłać.

Po wszystkim raz na kilka miesięcy Lego przysyła takie oto komiksy i gazetki dla dzieciaków.

Wygląd magazynów Lego:

bezpłatny magazyn lego dla dzieci magazyn lego - starter plush za darmobezpłatne czasopismo lego

O marce Lego

Lego to najbardziej znana marka produkująca klocki. Są one znane na całym świecie. Firma swoje początki datuje na 1932 rok, gdy Duńczyk Ole Kirk Christiansen założył swoje przedsiębiorstwo zabawkarskie. Nazwa firmy jest skrótem utworzonym od duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), a po łacinie wyraz „Lego” znaczy „składam”. Najbardziej znane serie klocków Lego to Lego City, Technic, Duplo, Star Wars czy ostatnio Minions i Minecraft.

Komiksy Lego za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. Klocki DUPLO są rewelacyjne dzieci nimi uwielbiają się bawić

  2. Fajne są ;)

  3. Lubie te klocki

  4. Moje dziecko je uwielbia

  5. Moje dzieciaczki uwielbiaja Lego super zabawa

  6. Super klocki :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo