Za darmo

Darmowe kosmetyki Age Lift od Iwostin

testowanie kosmetyków za free od iwostin

DYSKUSJA

W ramach najnowszego testowania z marką Iwostin można otrzymać zestawy kosmetyczne Iwostin Age Lift do wybranego typu skóry. Jak je zdobyć za darmo?

Iwostin Age Lift jest produktem przeznaczonym do pielęgnacji skóry dojrzałej, który może posiadać następujące zalety: poprawia jędrność i elastyczność skóry, redukuje oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki i linie, nawilża i ujędrnia skórę, pomaga zachować młodszy wygląd skóry.

Iwostin ma do rozdania aż 200 zestawów Age Lift, po 100 sztuk z każdego wariantu kosmetyku:

  • Zestaw kosmetyków Iwostin Age Lift do skóry suchej
  • Zestaw kosmetyków Iwostin Age Lift do skóry normalnej i mieszanej

Wartość takiego zestawu w drogerii to ok. 100 PLN.

Rekrutacja do testowania trwa do 3 lutego 2023 r. Aby wziąć udział w testowaniu Iwostin Age Lift należy przejść na dedykowaną stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podczas wypełniania zgłoszenia należy wybrać wariant kosmetyków, które chce się przetestować. Następnie na podstawie wszystkich zgłoszeń organizator testowania wybierze 200 ambasadorek, które przetestują kosmetyki Iwostin za darmo.

O kosmetykach Iwostin

Iwostin to polska marka. . Pierwsze produkty Iwostin pojawiły się na rynku w 2002 r. i szybko zyskały wielką sympatię klientów. Wykorzystują one unikatowe właściwości wody termalnej z Iwonicza-Zdrój, która wykorzystywana jest do celów terapeutycznych już od XVI w. Analizy wykazały, że woda ta jest bogata w substancje mające dobroczynny wpływ na nasz organizm, jak np. jod, magnez, fluor, brom, stront czy krzemionka.

Testowanie Iwostin info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo