Za darmo

Darmowe kosmetyki Babysanft Sensitive dla dzieci od HiPP

darmowe gadżety dla dzieci od hipp

DYSKUSJA

HiPP to nie tylko produkty żywieniowe dla dzieci. To także produkty do pielęgnacji i higieny dla dzieci. Obecnie trwa rekrutacja do testowania produktów kosmetycznych dla dzieci HiPP Babysanft Sensitive.

Testowanie przeznaczone jest dla rodziców dzieci w wieku 0-6 miesięcy lub kobiet, które aktualnie są w ciąży na etapie kompletowania wyprawki.

Seria Hipp Babysanft Sensitive to wyjątkowa seria pielęgnacyjna, która została stworzona z myślą o całej rodzinie. Skóra starszych dzieci oraz dorosłych jest wprawdzie bardziej odporna niż skóra niemowląt, jednak również potrzebuje ochrony oraz odpowiedniej pielęgnacji.

Według producenta kosmetyki dla niemowląt HiPP Babysanft łagodnie oczyszczają i pielęgnują delikatną skórę dziecka nie naruszając jej warstwy ochronnej, dlatego można stosować je od 1. dnia życia. Zawierają tylko niezbędne składniki, bez substancji uczulających i drażniących wrażliwą skórę.

W ramach testowania produktów dla dzieci Hipp można otrzymać zestaw składający się z następujących kosmetyków:

  • Żel do mycia ciała i włosów HiPP Babysanft Sensitive 400 ml
  • Mleczko pielęgnacyjne HiPP Babysanft Sensitive 350 ml
  • Krem przeciw odparzeniom HiPP Babysanft Sensitive 75 ml
  • Chusteczki nawilżane 99% wody HiPP Babysanft Sensitive 52 szt.

Organizatorem akcji testowania Hipp jest znany i lubiany serwis TRND. Aby wziąć udział w akcji należy posiadać zarejestrowane konto w tym serwisie. Następnie należy przejść na dedykowaną stronę z ankietą. Link do testu tradycyjnie publikujemy na dole wpisu.

Formularz rekrutacyjny wymaga odpowiedzenia na pytania otwarte i zamknięte dotyczące dziecka oraz macierzyństwa. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 500 osób, które otrzymają kosmetyki dla dzieci Hipp za darmo.

Rekrutacja trwa do 20 marca 2024 r.

O firmie Hipp

Firma Hipp powstała w roku 1932 z inicjatywy Josepha Hippa. Firma posiada swoje fabryki w Niemczech, Chorwacji, Austrii, Rosji, Szwajcarii, na Ukrainie i Węgrzech. Produkty Hipp obecnie pomagają rodzicom zadbać o urozmaiconą dietę dzieci na każdym etapie ich rozwoju oraz zatroszczyć się o higienę osobistą pociech. Produkty Hipp cieszą się bardzo dużym zaufaniem rodziców. Są one doskonałą propozycją żywieniową zarówno dla dzieci w najmłodszym wieku – do pierwszego roku życia (mleka modyfikowane, herbatki na kolkę, kaszki mleczne itp.), jak też dla dzieci starszych – (m.in. obiadki, deserki, herbatki owocowe). Hipp to również herbaty dla mam karmiących, które szukają sposobu na zwiększenie laktacji.

Testowanie Hipp info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo