Za darmo

Darmowe kosmetyki Be BIO lub lakiery AA Wings w Zwierciadło

darmowe próbki kosmetyków od zwierciadlo

DYSKUSJA

W kwietniu Zwierciadło po raz kolejny z dodatkami. Tym razem można wybierać magazyny z prezentami w postaci żelu pod prysznic, książką lub lakierami do paznokci AA.

W ramach najnowszego kwietniowego wydania Zwierciadło nr 4/2021 znaleźć można następujące dodatki:

  • żel pod prysznic Be BIO
  • dwa lakiery AA Wings
  • książka

W zależności od wariantu czasopismo kosztuje 11 PLN lub 12 PLN. Wartość dołączonych dodatków to ok. 20-25 PLN.

Zwierciadło to luksusowy magazyn dla kobiet. Wspiera czytelniczki w ich rozwoju, zachęca do odnalezienia własnego miejsca, jest drogowskazem w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania. Dla magazynu piszą m.in. Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Alina Gutek, Tomasz Jastrun, Katarzyna Miller, Stach Szabłowski. Do każdego numeru dołączony jest atrakcyjny dodatek.

Aktualne wydanie poświęcone jest m.in. Lidii Popiel. Dodatkowo Karolina Korwin-Piotrowska pisze o odkrytym siostrzeństwie, wadzie spacerów z psami i oswajaniu technologii. Michał Rusinek, jak na językoznawcę przystało, zajmuje się zmianami, które zaszły w naszym języku.

O czasopiśmie Zwierciadło

Zwierciadło to polski miesięcznik dla kobiet, ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Nazwę pisma wymyśliła Zofia Bystrzycka[2], a zostało ono założone przez Ligę Kobiet Polskich. Początkowo „Zwierciadło” było tygodnikiem, od jesieni 1990 roku ukazuje się jako miesięcznik. W 2010 r. „Zwierciadło” zostało uznane przez „Media & Marketing Polska” za Magazyn Roku. Dla magazynu piszą m.in. Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Alina Gutek, Tomasz Jastrun, Katarzyna Miller, Stach Szabłowski. Do każdego numeru dołączony jest atrakcyjny dodatek.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Naprawdę najlepsze kosmetyki

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo