Za darmo

Darmowe kosmetyki Dermika w Elle [dodatki do gazet]

darmowe próbki kosmetyków w elle

Kosmetyki Dermika nie często zdarzają się jako dodatki do gazet i czasopism. Tym razem mamy szczęście i w najnowszym wrześniowym wydaniu Elle znaleźć można kosmetyki tej właśnie marki.

Wrześniowe ELLE dostępne jest z trzema kosmetykami marki Dermika do wyboru: hydrorewitalizujący krem na noc, żel nawilżająco- pobudzający na okolice oczu lub serum nawilżająco – rozświetlające z linii Blooming Skin.

kosmetyki dermika w czasopismie elle 2022

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Elle z dodatkiem kosztuje 9,99 PLN. Wartość każdego z kosmetyków to ok. 30 PLN.

kosmetyki dermika za darmo w elle wrzesień 2022

Magazyn Elle to polska edycja prestiżowego i uznanego na świecie tytułu o modzie, stylu życia i pragnieniach nowoczesnych kobiet. Przewodnik po najnowszych trendach, najbardziej pożądanych kolekcjach, wyśmienitej kuchni, stylowych wnętrzach i światowej kulturze. Elle to magazyn, który szybko reaguje na dynamicznie zmiany zachodzące wokół nas, podejmuje tematy ważne dla współczesnych kobiet, porusza problematykę społeczną i przybliża sylwetki inspirujących postaci. Redaktorzy Elle śledzą także wydarzenia kulturalne, wyławia nowe talenty i spotyka się z twórcami.

O firmie Dermika

Dermika – producent kosmetyków nowej generacji – została założona w 1994 roku. Od momentu powstania miała spełniać najwyższe wymagania konsumentów odnośnie jakości produktów i ich innowacyjności, aspirując do grona kosmetyków luksusowych. Dzięki wysokiej wiedzy, zaangażowaniu pracowników, wizjonerskiemu i jednocześnie bardzo profesjonalnemu podejściu zarządu marka szybko została doceniona i osiągnęła pożądaną pozycję na rynku. Wyróżnia ją naukowe podejście, solidne badania i czerpanie z najnowszych rozwiązań technologicznych, pozwalające otrzymywać kosmetyki dorównujące jakością zachodnim markom selektywnym.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo