Za darmo

Darmowe kosmetyki do koloryzacji włosów od Wella

darmowe kosmetyki do włosów Wella

DYSKUSJA

Wella ponownie rozdaje darmowe zestawy kosmetyków przeznaczone do koloryzacji włosów. Tym razem akcja trwa do 23 kwietnia 2023 r.

W ramach akcji można przetestować zestaw kosmetyków do farbowania włosów serii Wella Color Perfecta i Wella Color Booster. W ramach okazji można otrzymać do przetestowania zestaw składający się z następujących produktów Wella:

  • Farba do włosów Wella Wellaton Intense

Kosmetyki Wella, które można otrzymać za darmo przeznaczone są dla osób, które chcą zachować blask i intensywność koloru pomiędzy farbowaniami na dłużej. Kosmetyki Wella pozwalają wydobyć z włosów dodatkowe refleksy lub podkreślić naturalny kolor.

Według producenta Wellaton Intense Wellaton Intense zapewnia 3 poziomy trwałej koloryzacji. Posiada kremową konsystencję z dodatkiem wysoce skoncentrowanych pigmentów dających niezwykle trwały, wyraźny i intensywny efekt. Dodatek wyciągu z palmy kokosowej zapewnia jeszcze dłuższy kolor oraz pielęgnuje włosy. Skutecznie pokrywa odrosty oraz siwe pasma nadając im głęboki odcień i zdrowy połysk. Jednocześnie specjalne składniki chronią kolor przed blaknięciem oraz szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

W ramach testowania można otrzymać farbę Welle w wybranym odcieniu: 2/0, 4/0, 4/6, 8/1, 10.

Pula darmowych zestawów przeznaczona do testów to 100 sztuk. Wartość takiego zestawu to ok. 20 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu, należy przejść na dedykowaną stronę w Klubie Recenzentki i wypełnić ankietę zgłoszeniową. Należy w niej odpowiedzieć na pytania zamknięte i otwarte, w tym napisać dlaczego to właśnie ty masz przetestować kosmetyki Wella.

Udział w testowaniu jest darmowy. Koszty dostawy pokrywa oczywiście organizator akcji.

O kosmetykach Wella

Wella to marka należąca do koncernu Coty. Wella od ponad 135 lat oferuje unikalne rozwiązania w dziedzinie koloryzacji i stylizacji włosów. Wyróżnikiem marki Wella są unikalne formuły, składniki dobrane idealnie do potrzeb danych włosów, a także zaawansowane technologie które sprawiają, że stylizacja włosów przestaje być problemem.

Kosmetyki Wella za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Chcala bym przetestowac

  2. Chętna na test kosmetykow

  3. Chętna na testery

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo