Za darmo

Darmowe kosmetyki do włosów Keratin Smooth / Biotin Repair od TRESemme

darmowe kosmetyki do włosów od tresemme

DYSKUSJA

TRESemme poszukuje testerki, które sprawdzą kosmetyki do włosów. Jeśli jesteś zainteresowana – zgłoś się do testu i odbierz za darmo wybrany zestaw kosmetyków od TRESemme.

W ramach testowania można zgarnąć całkowicie za darmo 1 z 2 dostępnych wariantów testerskich:

  • Wygładzający szampon do włosów puszących się i pozbawionych blasku TRESemme Keratin Smooth Shampoo
  • Odżywka wygładzająca włosy TRESemme Keratin Smooth Conditione
  • r

lub

  • Szampon regenerujący do włosów suchych i zniszczonych TRESemme Biotin Repair Shampoo
  • Regenerująca odżywka do włosów suchych i zniszczonych TRESemme Biotin Repair Conditioner

Kosmetyki do włosów TRESemme, które można przetestować za darmo posiadają zaawansowana formuła z technologią PRO Style. W swojej formule zawierają aminokwasy i ceramidy, które sprawia, że włosy stają się silniejsze, gładsze, bardziej podatne na układanie i łatwiejsze do stylizacji przy regularnym stosowaniu.

Pula darmowych zestawów TRESemme to 300 sztuk.

Rekrutacja do testowania trwa do 28 lutego 2024 r.

Aby wziąć udział w testowaniu i mieć szansę na otrzymanie darmowego zestawu kosmetyków do włosów TRESemme należy przejść na dedykowaną stronę w klubie Recenzentki Wiżaż, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Składa się on z pytań otwartych oraz pytań zamkniętych. Należy także wybrać, który zestaw kosmetyków TRESemme nas interesuje.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń TRESemme wybierze 300 osób, które otrzymają wybrany zestaw kosmetyków. Udział w akcji ambasadorskiej jest całkiwicie darmowy, a wszelkie koszty produktów oraz wysyłki pokrywa organizator.

O marce TRESemme

TRESemmé to amerykańska marka kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, która jest uwielbiana przez klientki na całym świecie. W kwietniu 2018 roku marka TRESemmé przebojem wkroczyła na Polski rynek. To kosmetyki dedykowane nowoczesnym kobietą, które dbają o swój wygląd, odważnie kroczą przez życie i nie boją się wyzwań stawianych przez współczesny świat. Ideą marki jest przekonanie, że współczesna kobieta powinna być przede wszystkim pewna siebie.

Testowanie z TRESemme info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo