Darmowe próbki

Darmowe kosmetyki do włosów Metal Detox od Loreal

testowanie kosmetyków loreal - darmowe próbki i kosmetyki za darmo

DYSKUSJA

Loreal to kolejna firma, która rekrutuje w czerwcu 2022 testerki do sprawdzenia kosmetyków swojej linii profesjonalnej Metal Detox.

Nie każdy wie, że podczas każdego mycia włosów metale zawarte w wodzie wnikają do ich włókien. Może to być przyczyną łamliwości, niszczenia się włosów oraz nierównego efektu koloryzacji podczas usługi w salonie. Innowacyjna gama Metal Detox od L’Oréal Professionnel odpowiada na ten problem neutralizując metale we włosach. Technologia z Glikoaminą oczyszcza włosy z metali, chroni je przed ponownym osadzaniem się oraz sprawia, że są mięsiste, miękkie i pełne blasku.

W ramach testowania można otrzymać m.in. szampon i maskę do włosów Loreal Metal Detox. Włosy po koloryzacji mają większą skłonność do wchłaniania metali. Dlatego tak ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja. Szampon Metal Detox oczyszcza włosy z metali, a maska sprawia, że włosy są odżywione i pełne blasku. Dzięki produktom Metal Detox trwałość koloru i jego nasycenie jest o wiele dłuższe. Z kolei maska przeznaczona do stosowania po każdym profesjonalnym zabiegu koloryzacji lub dekoloryzacji. Formuła wzbogacona w Glikoaminę oraz Ionene chroni włókna włosów, odżywia je, a kolor pozostaje bardziej jednolity.

Pula darmowych zestawów kosmetyków Loreal to 100 sztuk. Rekrutacja do testowania trwa do 9 czerwca 2022 r. Kosmetyki Loreal Metal Detox kosztują w specjalistycznych drogeriach 220 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie Oferminin i wypełnić ankietę zgłoszeniową. To właśnie na jej podstawie zostaną wybrane ambasadorki, które otrzymają darmowe kosmetyki do włosów od Loreal.

O firmie Loreal

L’Oréal to jeden z największych światowych koncernów kosmetycznych założonych w 1907 roku. Firma obecna jest w ponad 120 krajach. W skład grupy wchodzi aż 19 światowych marek. Jedną z najważniejszych jest właśnie L’Oréal Paris, marka francuska, należąca do najlepszych i największych na świecie. Proponuje kobietom i mężczyznom produkty do pielęgnacji urody opracowane dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym. Grupa L’Oréal sprzedaje swoje produkty w ponad 120 krajach na świecie, zatrudnia 52 403 współpracowników i posiada 500 marek i 2000 produktów oraz 40 fabryk na świecie w tym jedną w Polsce, pod Pruszkowem.

Testowanie kosmetyków Loreal info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Bardzo bym chciała przetestować te kosmetyki

  2. Dziękuję mam nadzieje że będę miała na to szanse.

  3. Chcę bardzo przetestować kosmetyki .mam suchy włosy może zagoszczą mojej łazience

  4. Bardzo bym chciała przetestować kosmetyki do włosów

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki