Za darmo

Darmowe kosmetyki do włosów od Shockwaves

testowanie kosmetyków z shockwaves

DYSKUSJA

Dołącz do zespołu Shockwaves i przetestuj wybrany zestaw do stylizacji włosów marki Shockwaves.

W ramach akcji testowania marki Shockwaves można wybierać spośród 2 zestawów do stylizacji włosów. Składają się one ze sprayu Shockwaves, glinki Shockwaves i lakieru do włosów Shockwaves lub żelu Shockwaves, pasty Shockwaves oraz lakieru do włosów Shockwaves.

Rekrutacja trwa do 5 grudnia 2018 r. Aby zakwalifikować się do testów i otrzymać 1 z 200 zestawów Shockwaves należy wykonać proste zadanie – opublikować na Instagramie swoją propozycję stylizacji włosów. Wpis należy opisać tagami #NaTwoichZasadach i #wizazpl. Najlepsze stylizacje otrzymają wybrany zestaw marki Shockwaves.

Firma Wella

Firma Wella istnieje od ponad 135 lat i oferuje unikalne rozwiązania w dziedzinie koloryzacji i stylizacji włosów. Marka Wella, dzięki szerokiemu i wyspecjalizowanemu portfolio udowadnia, że nie potrzeba wiele czasu czy zaawansowanych umiejętności, aby samemu stworzyć wymarzony look. Do marek, które wchodzą skład firmy Wella należą WellaFlex, Wellaton i Shockwaves.

Testowanie Shockwaves info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo