Za darmo

Darmowe kosmetyki Hyaluron Cellular Filler od Nivea

darmowe kosmetyki nivea

DYSKUSJA

Nivea w 2019 roku ponownie rusza z akcjami testowania kosmetyków. Tym razem na pierwszy ogień idą kosmetyki serii Hyaluron Cellular Filler.

W ramach testowania można otrzymać zestaw kosmetyków z serii Nivea Hyaluron Cellular Filler, w skład których wchodzą produkty składające się na 14 dniową kurację (m.in. kremy na dzień, na noc oraz specyfiki z z Kwasem Hialuronowym i Boosterem Kolagenu, które widocznie redukują zmarszczki i poprawiają jędrność skóry).

Rekrutacja do testowania kosmetyków Nivea trwa do 17 listopada 2020 r. Łączna cena zestawu to ok. 70 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę, zapoznać się z regulaminem i zalogować do klubu Nivea. Następnie należy wypełnić ankietę profilującą oraz odpowiedzieć na pytanie otwarte: Sekret młodego wyglądu i energii to według Ciebie…? Na jej podstawie zostanie wybranych 100 osób, które otrzyma 14 dniową kurację Nivea Hyaluron Cellular Filler za darmo. Udział w testowaniu kosmetyków jest całkowicie darmowy i uczestnik nie ponosi żadnych kosztów udziału w akcji.

O kosmetykach Nivea

Pierwszy kosmetyk Nivea powstał w Niemczech w 1911 roku. Od tamtego czasu Nivea jest marką, która łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Ludzie ufają produktom NIVEA bardziej niż jakiejkolwiek innej marce produktów do pielęgnacji skóry. W roku 2001 Nivea obchodziła 90-lecie swojego istnienia. Obecnie Nivea posiada w ofercie bogate portfolio produktów do pielęgnacja ciała. Zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Testowanie kosmetyków Nivea info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Nie wiem czemu, ale wyskakuje mi error, gdy chcę wejść w ten link.

  2. mam ten sam problem z wejsciem na dana strone

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo