Za darmo

Darmowe kosmetyki Intensive Pro-Collagen+ od Institut Esthederm

testowanie kosmetyków Institut-Esthederm

DYSKUSJA

W serwisie TRND dzięki najnowszej akcji można przetestować profesjonalne kosmetyki Institut Esthederm. Jak je otrzymać za darmo? Sposób prezentujemy poniżej.

Kosmetyki Esthederm Intensive serii Pro-Collagen+ to innowacyjne produkty, dzięki którym skóra jest w stanie syntetyzować swój kolagen. Kosmetyki w swojej formule zawierają multipeptydy i multikolageny, które przywracają skórze zdolność do syntezy kolagenu. Stymuluje produkcje 5 rodzajów kolagenu (I + III + IV + VII + XVII). Kosmetyki działają w 3 warstwach skóry, jakimi jest naskórek, bariera skórno-naskórkowa i skóra właściwa.

W ramach projektu masz szansę przetestować:

  • Serum Institut Esthederm INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ 30ml o lekkiej, nie lepiącej się konsystencji żelu, która zapewnia efekt liftingu i lepsze napięcie skóry.
  • Krem Institut Esthederm INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ 50ml o bogatej, nietłustej konsystencji, która otula skórę i poprawia jej elastyczność.

Wartość zestawu kosmtyków Institut Esthederm, które można otrzymać za darmo do testów to ponad 600 PLN.

Rekrutacja do testowania Institut Esthederm trwa do 12 marca 2024 r.

Aby wziać udział w testowaniu kosmetyków Institut Esthederm Pro-Collagen+ należy posiadać konto w serwisie TRND, zalogować się na nie i przejść na dedykowaną stronę. Następnie należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, która zawiera pytania otwarte i zamknięte związane z używanymi kosmetykami, rodzajem skóry itp.

Na podstawie wszystkich zgłoszeń TRND wybierze 50 osób, które otrzyma specjalistyczne kosmetyki Institut Esthederm Pro-Collagen+ zawierające serum oraz krem.

Udział w akcji testerskiej jest całkowicie darmowy. Wszelkie koszty udziału pokrywa organizator.

O Institut Esthederm

Institut Esthederm jest ekskluzywną francuską marką zajmująca się pielęgnacją skóry. Renoma marki znana jest już od ponad 35 lat na rynku kosmetycznym. W swym portfolio Institut Esthederm posiada ponad 80 opatentowanych i sprawdzonych formuł kosmetycznych. Dzięki harmonii kosmetyków z biologią skóry osiągane są wspaniałe rezultaty, które widoczne są w postaci poprawy stanu skóry, nadania jej długotrwałego i naturalnego piękna. Institut Esthederm zamiast wykorzystywać rozwiązania, które działają tylko zewnętrznie i tymczasowo opracował receptury kosmetyczne tak dobierając składniki aktywne aby wspomagać naturalne, wewnętrzne mechanizmy naprawcze skóry.

Testowanie kosmetyków Institut Esthederm info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. To mój pierwszy raz z zakupersi, chciałabym sprubowac.

  2. Elo eloooo

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo