Za darmo

Darmowe kosmetyki naturalne Pharma Care od Vis Plantis

darmowe próbki kremów i balsamów od vis plantis

DYSKUSJA

Vis Plantis po raz kolejny zorganizował testowanie swoich kosmetyków. Tym razem na tapet poszły kosmetyki naturalne serii Pharma Care. Jak je zdobyć za darmo?

Jak można przeczytać na stronie Vis Plantis – Pharma Care to połączenie zaawansowanych technologii z naturalnymi składnikami. Kosmetyki są nie tylko skuteczne, ale również zostały stworzone w poszanowaniu dla środowiska – butelki użyte w produkcji są wykonane w 100% z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.

W ramach testowania Vis Plantis przygotował 1000 zestawów z kosmetykami Pharma Care. Do wyboru jest 6 różnych zestawów, które dobrane zostały do różnych typów włosów:

Zestaw do włosów wypadających z łopianem

W jego skład wchodzi szampon do włosów wypadających (łopian większy + biotyna), odżywka do włosów wypadających (łopian większy + biotyna) i wcierka stymulująca wzrost włosów (łopian większy + kapsaicyna).

Zestaw do włosów przetłuszczających się z miętą

Składa się z szamponu do włosów przetłuszczających się (mięta + cynk), odżywki do włosów przetłuszczających się (mięta + cynk) oraz wcierki do włosów przetłuszczających się (mięta + mentol).
Zestaw do włosów zniszczonych ze skrzypem polnym

Zestaw do włosów zniszczonych ze skrzypem polnym

Zawiera 3 produkty: szampon do włosów zniszczonych (skrzyp polny + mocznik), odżywkę do włosów zniszczonych (skrzyp polny + mocznik) oraz wcierkę do włosów przetłuszczających się (mięta + mentol).

Zestaw do włosów cienkich i pozbawionych objętości z żeń szeniem

W skład tego zestawu wchodzą: szampon do włosów cienkich i pozbawionych objętości (żeń-szeń + niacynamid), odżywka do włosów cienkich i pozbawionych objętości (żeń-szeń + niacynamid) oraz wcierka stymulująca wzrost włosów (łopian większy + kapsaicyna).

Zestaw domowe SPA rozgrzewający

Zestaw ten składa się z: soli do kąpieli stóp poprawiającej mikrokrążenie (kasztanowiec + borowina), naturalnej soli do kąpieli z czerwoną glinką (zapach miodu i ambry) i naturalnego żelu pod prysznic (aloes + proteiny).

Zestaw domowe SPA relaksujący

W tym zestawie znajdziesz: odświeżającą sól do kąpieli stóp (miętą + mentol), naturalną sól do kąpieli z fioletową glinką o zapachu magnolii oraz naturalny żel pod prysznic (lawenda + proteiny).

Pula darmowych zestawów Pharma Care od Vis Plantis to 1000 sztuk. Wartość każdego zestawu kosmetyków to ok. 100 PLN (na podstawie cen z drogerii Hebe).

Aby wziąć udział w testowaniu i mieć szansę na darmowe kosmetyki Pharma Care należy przejść na dedykowaną stronę internetową w klubie TRND i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wcześniej należy zalogować się na swoje konto w serwisie. Po weryfikacji organizator wybierze 1000 uczestników testu, którzy otrzymają darmowe kosmetyki do przetestowania i podzielenia się opinią.

Rekrutacja do testowania trwa do 22 maja 2024 r.

O Vis Plantis

Vis Plantis to marka kosmetyków należąca do Elfa Pharm. Powstała w 2014 roku i skupia się na oferowaniu kosmetyków specjalistycznych m.in. do skóry wrażliwej, suchej i atopowej. W portfolio produktów znajdują się przyjazne dla skóry kosmetyki pełne drogocennych składników, takich jak olej arganowy, bazylia, dziegieć brzozowy czy filtrat ze śluzu ślimaka.

Testowanie Pharma Care info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo