Za darmo

Darmowe kosmetyki Naturalnie od Ziaja

darmowe kosmetyki od ziaja

DYSKUSJA

Ziaja ponownie rozdaje darmowe kosmetyki. Tym razem można przetestować całkowicie za darmo kosmetyki z nowej linii Ziaja Naturalnie.

Kosmetyki Ziaja Naturalnie to według producenta najwyższej jakości produkty, oparte na krótkich i roślinnych składach. Łagodne, biodegradowalne składniki pochodzą z odnawialnych źródeł, tworząc absolut pielęgnacji o skutecznym działaniu nawilżająco-kojącym i przeciwzmarszczkowym. Eko-przyjazne fitosterole, bioaktywne oleje oraz inne roślinne ekstrakty tworzą kompozycje szczególnie bliskie potrzebom skóry współczesnego konsumenta. Seria kosmetyków Ziaja Naturalnie to także filozofia opakowań. Produkty zostały zamknięte w materiałach nadających się do ponownego przetworzenia.

W ramach akcji testowania można otrzymać zestaw Ziaja składający się z następujących kosmetyków:

  • żel pod prysznic Ziaja
  • dezodorant ochrona anti-odor Ziaja
  • balsam do ciała przeciw suchości skóry Ziaja

Rekrutacja do testowania trwa do 10 lutego 2022 r. W ramach akcji do rozdania jest 300 zestawów z kosmetykami Ziaja Naturalnie. Wartość takiego zestawu to ok. 80 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową w serwisie Oferminin i wypełnić ankietę profilującą. Na podstawie wszystkich zgłoszeń organizator wybierze 300 testerów, którzy otrzymają kosmetyki Ziaja za free. Udział w akcji jest darmowy, a wszelkie koszty produktów i wysyłki pokrywa organizator.

O marce Ziaja

Marka Ziaja jest jedną z bardziej popularnych marek kosmetycznych. To polska marka, która działa od 1989 r. Firma została założona przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Łącznie na rzecz marki Ziaja pracuje dziś w całej Polsce 700 osób. Marka Ziaja oferuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Testowanie Ziaja info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Jestem chętna ponieważ kosmetyki są mi znane i używam Szamponu z Ziaja, który dobrze mi służy :)

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo