Za darmo

Darmowe kosmetyki od Osmin

darmowy szampon do włosów osmin

DYSKUSJA

Trwa rekrutacja do testowania szamponu do przetłuszczających się włosów. Jak zarejestrować się i wziąć udział w rekrutacji? tym w dalszej części wpisu.

W ramach aktualnej rekrutacji na portalu TRND można wziąć udział w testowaniu profesjonalnego szamponu do włosów przetłuszczających się marki Osmin. Jest to nowoczesny kosmetyk o głębokim działaniu oczyszczającym, stworzony do użytku jako pierwszy etap w procesie mycia włosów. Regularne korzystanie z tego pre-szamponu o nazwie Osmin pomaga każdemu kontrolować nadmierną aktywność gruczołów łojowych, co przekłada się na dłuższe uczucie świeżości zarówno na skórze głowy, jak i na włosach. Według producenta, szampon Osmin zmniejsza przetłuszczanie skóry głowy, ogranicza nadaktywność gruczołów łojowych oraz normalizuje wydzielanie sebum!

Rekrutacja do testowania trwa do 7 września 2023 r. W ramach testowania można otrzymać próbkę szamponu do sprawdzenia właściwości Osmin na własnej skórze. Wszystkich zestawów testerskich w przypadku tej akcji jest aż 1000 sztuk.

OSMIN Pre-Szampon 200 ml kosztuje w sklepie ok. 25 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu Osmin za darmo należy przejść na dedykowaną stronę w serwisie TRND, zalogować się na swoje konto (w przypadku braku konta zarejestrować się) i wypełnić ankietę profilującą. Na podstawie wszystkich zgłoszeń orgnizator wybierze 1000 osób, które otrzymają paczkę z szamponem Osmin do testów. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny, a wszystkie próbki oraz koszty wysyłki pokrywa organizator.

Testuj Osmin info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo