Darmowe próbkiZa darmo

Darmowe kosmetyki Sensibio od Bioderma

testowanie kosmetyków bioderma

DYSKUSJA

Najnowsze kosmetyki z serii Bioderma Sensibio pojawiły się na polskim rynku. Jest to ogromna szansa na przetestowanie nowości kosmetycznych marki Bioderma dzięki nowej akcji testerskiej.

Nowa akcja z darmowymi dermokosmetykami Bioderma związana jest z pojęciem Inflammagingu. „Inflammaging” to termin, który odnosi się do stanu chronicznego stanu zapalnego, który występuje w organizmie w miarę starzenia się. Jest to zjawisko, w którym procesy zapalne trwają dłużej niż normalnie i są słabsze.. To może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, takich jak choroby serca, cukrzyca i choroby neurodegeneracyjne. Najnowsze kosmetyki Bioderma z linii Sensibio, które można przetestować za darmo dzięki TRND mają za zadanie zwalczać problem Inflammagingu.

W ramach akcji testowania z Bioderma można otrzymać zestaw składający się z następujących kosmetyków:

  • Sensibio Defensive Serum – łagodzące serum nawilżające spowalniające oznaki przedwczesnego starzenia się skóry, przeznaczone dla skóry wrażliwej lub uwrażliwionej.
  • próbkę kremu Sensibio Defensive – aktywna pielęgnacja wzmacniająca naturalne zdolności obronne wrażliwej skóry, która jednocześnie koi.

Pula darmowych kosmetyków w akcji Bioderma to 100 zestawów. Wartość takiego zestawu to ok. 150 PLN. Rekrutacja do testowania trwa do 8 lutego 2023 r.

Aby otrzymać darmowy kosmetyk od TRND, należy wziąć udział w ich programie badań rynku i testów produktów. TRND jest firmą specjalizującą się w marketingu sieciowym i regularnie organizuje testy produktów, w których uczestniczą ich członkowie. Aby zostać członkiem, należy zalogować się lub w przypadku braku konta – zarejestrować się na ich stronie internetowej i wypełnić profil użytkownika. Jeśli zostaniesz wybrany do udziału w danym teście, otrzymasz darmowy produkt do przetestowania i ocenienia. Link do aktualnej rekrutacji podajemy tradycyjnie na dole wpisu.

Udział w akcji jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty produktów oraz dostawy pokrywa organizator.

O Laboratorium Bioderma

Francuskie Laboratoire Dermatologique Bioderma mieści się w Lyonie. Od lat współpracuje z dermatologami i uznanymi ośrodkami medycznymi (CNRS, INSERM, CHU, i uniwersytetami). Laboratorium opracowuje doskonałej jakości dermokosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach. Kosmetyki Bioderma należą do najczęściej przepisywanych przez dermatologów we Francji, a sama firma obecna jest w niemal 70 krajach na całym świecie.

Testowanie Bioderma Sensibio info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. хороша косметика

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki