Za darmo

Darmowe kosmetyki Shecell w Zwierciadło

darmowe próbki kosmetyków od zwierciadlo

W najnowszym wydaniu czasopisma Zwierciadło można znaleźć wyjątkowy dodatek kosmetyczny od matki Shecell.

Bohaterką okładki majowego Zwierciadła jest Magdalena Cielecka. Śmiga po Warszawie rowerem, w trampkach i dżinsach. Uwielbia jedzenie, dobre wino, życie towarzyskie. Ale kiedy trzeba, angażuje się w działania na rzecz kobiet, równości czy uchodźców. Ponadto tematem miesiąca jest „Działam więc jestem”. Pandemia, katastrofa klimatyczna, inflacja, wyniszczające podziały społeczne i polityczne. A teraz jeszcze wojna, coś, o czym nie śniliśmy w najgorszych snach. Szczęście, na szczęście, można odnaleźć zawsze i wszędzie. A nawet odnaleźć trzeba.

zwierciadlo-dodatek-gratis-shecell

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowy kosmetyk Shecell, który został dołączony do wydania Zwierciadło nr 5/2022 (maj) to mikrosferyczny kolagen. Jest to krem odbudowująco-rozjaśniający krem na dzień 60+ SPF 15. Linia kosmetyków tej serii, zostala stworzona dla kobiet wymagających, które pragną przeciwdziałać procesom starzenia się skóry, by jak najdłużej zachować jej piękno i młodość, a także cenią wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowanych preparatów. Marka jako pierwsza połączyła nieinwazyjną metodę wypełniania zmarszczek oraz ochronne działanie innowacyjnego biopolimeru, aby niezwykle skutecznie spłycać zmarszczki, chronić i nawilżać skórę. W kosmetykach zastosowano kompleks mikrosferycznego kolagenu i unikalny, opatentowany przez polski zespół naukowy składnik Dibushield Pro-Heal.

Cena kremu w drogerii to 69 PLN. Czasopismo Zwierciadło z dodatkiem Shecell kosztuje w kiosku 12,99 PLN.

O czasopiśmie Zwierciadło

Zwierciadło to polski miesięcznik dla kobiet, ukazujący się nieprzerwanie od 1957 roku. Nazwę pisma wymyśliła Zofia Bystrzycka[2], a zostało ono założone przez Ligę Kobiet Polskich. Początkowo „Zwierciadło” było tygodnikiem, od jesieni 1990 roku ukazuje się jako miesięcznik. W 2010 r. „Zwierciadło” zostało uznane przez „Media & Marketing Polska” za Magazyn Roku. Dla magazynu piszą m.in. Wojciech Eichelberger, Renata Arendt-Dziurdzikowska, Alina Gutek, Tomasz Jastrun, Katarzyna Miller, Stach Szabłowski. Do każdego numeru dołączony jest atrakcyjny dodatek.

darmowe próbki bebilon dla dzieci

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo