Za darmo

Darmowe kosmetyki so!flow od Vis Plantis

darmowe próbki kremów i balsamów od vis plantis

DYSKUSJA

Aż 1000 zestawów z kosmetykami do włosów do zdobycia w najnowszej akcji marki so!flow by Vis Plantis. Zgłoś swój udział!

Piękne i zdrowe włosy to nieodłączny element kobiet. Należy o nie odpowiednio zadbać. Włosy stanowią nie tylko ozdobę, ale także wyraz naszego stanu zdrowia oraz troski o siebie.

Często jednak w zgiełku codziennych obowiązków zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji, narażając nasze kosmyki na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Szczęśliwie, odpowiednie produkty do pielęgnacji mogą stanowić klucz do osiągnięcia pięknych, witalnych włosów, niezależnie od ich typu czy struktury.

Najnowsza linia kosmetyków Vis Plantis so!flow to jedna z metod skutecznej pielęgnacji włosów. To także jedne z lepszych kosmetyków, które pomagają utrzymać je w doskonałej kondycji. Dzięki so!flow odkryć można sekrety pielęgnacji, które pozwolą cieszyć się nie tylko zdrowymi, lecz także olśniewającymi włosami każdego dnia.

so!flow to rodzima marka kosmetyczna należąca do renomowanego domu Vis Plantis, dedykowana w celu subtelnie eksponowania naturalnego piękna każdej kobiety. Tworzone przez nas produkty oparte są na doskonałej jakości surowcach, a ich składy są starannie opracowywane, aby w pełni oddziaływać na włosy i ciało, wspomagając utrzymanie zdrowego i promiennego wyglądu.

W ramach darmowego testowania kosmetyków do włosów można otrzymać za darmo 1 z 6 dostępnych zestawów:

Zestaw do włosów kręconych: Zawiera 4 produkty do kompleksowej pielęgnacji włosów kręconych – szampon, odżywkę, spray z filtrami UV oraz aktywator loków.

Zestaw do włosów farbowanych: składa się z 4 produktów – peelingu trychologicznego, rewitalizującego szamponu i odżywki oraz masełka na końcówki.
Zestaw do włosów średnioporowatych

Zestaw do włosów średnioporowatych: w jego skład wchodzą: peeling trychologiczny, humektantowy szampon dla włosów o każdej porowatości, odżywka proteinowo-emolientowa oraz maska proteinowo-emolientowa.

Zestaw do włosów wysokoporowatych: Zawiera 4 produkty – humektantowy szampon dla włosów o każdej porowatości, odżywkę proteinowo-emolientową, maskę proteinowo-emolientową oraz masełko na końcówki.

Zestaw peelingujacy do włosów i skóry głowy: W skład tego zestawu wchodzą – oczyszczająca maska z glinką redukująca sebum, szampon peelingujacy, odżywka proteinowo-emolientowa oraz masełko na końcówki.

Zestaw do włosów po keratynowym prostowaniu: Składa się z produktów, takich jak oczyszczająca maska z glinką redukująca sebum, wygładzający szampon do włosów po keratynie, proteinowo-emolientowa odżywka oraz masełko na końcówki.

Pula darmowych zestawów so!flow by Vis Plantis to aż 1000 sztuk. Rekrutacja do stestowania trwa do 24 października 2023. Wartość każdego z zestawów to ok. 100 PLN.

Aby wziąć udział w testowaniu Vis Plantis należy przejść na dedykowaną stronę internetową w serwisie TRND, zalogować się do swojego konta testera i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Należy wypełnić ankietę, w której znajdują się pytania zamknięte dotyczące włosów i ich pielęgnacji. Należy również podać link do swojego Instagrama. Na podstawie wszystkich zgłoszeń, TRND wybierze 1000 testerek, które otrzymają wybrany przez siebie zestaw do pielegnacji włosów. W zamiast organizator akcji oczekuje relacji z testowania opublikowanych na swoich social mediach.

Udział w akcji testowania jest całkowicie darmowy, a wszelkie koszty udziału pokrywa Vis Plantis z TRND.

O Vis Plantis

Vis Plantis to marka kosmetyków należąca do Elfa Pharm. Powstała w 2014 roku i skupia się na oferowaniu kosmetyków specjalistycznych m.in. do skóry wrażliwej, suchej i atopowej. W portfolio produktów znajdują się przyjazne dla skóry kosmetyki pełne drogocennych składników, takich jak olej arganowy, bazylia, dziegieć brzozowy czy filtrat ze śluzu ślimaka.

Testowanie Vis Plantis info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
2
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo