Za darmo

Darmowe kosmetyki Tolerance Control od Avene

darmowe próbki kosmetyków avene

DYSKUSJA

Avene to uznana marka kosmetyczna. Teraz świetna okazja na darmowe przetestowanie nowości kosmetycznych spod znaku Avene.

W ramach darmowego testowania Avene można zgarnąć do testów zestaw 2 kosmetyków tej firmy:

  • krem łagodząco regenerujący Avene Tolerance Control
  • balsam łagodząco regenerujący Avene Tolerance Control

Seria Avene Tolerance Control przeznaczona jest dla kobiet, które posiadają skórę wrażliwą, nadwrażliwą, reaktywną, alergiczną o obniżonym progu tolerancji. Produkt zawiera nowy postbiotyczny składnik aktywny D-Sensinose, dzięki czemu zapewnia natychmiastowe działanie łagodzące, odbudowa bariery ochronnej skóry, kontrola i ograniczenie reaktywności skóry. Produkt według producenta jest sterylny zawierający nową wygodną pompkę zapobiegającą zanieczyszczeniom. Bez zapachu. Produkt zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego.

Pula darmowych zestawów Avene to 120 sztuk. Wartość zestawu to ok. 150 PLN. Rekrutacja do testowania Avene trwa do 28 kwietnia 2022 r.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową w klubie Recenzetki i wypełnić ankietę rekrutacyjną. Na podstawie wszystkich zgłoszeń zostanie wybranych 120 ekspertek, które otrzymają darmowy zestaw kosmetyczny od Avene. Udział w akcji jest darmowy. Wszelkie koszty udziału i dostawy pokrywa organizator akcji.

O firmie Avene

Firma kosmetyczna Avene od ponad 20 lat dostarcza na całym świecie dermokosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej. Podstawą każdego z produktów Avene jest Woda termalna Avène z Uzdrowiska dermatologicznego, o działaniu kojącym i łagodzącym podrażnienia.

Testowanie z Avene info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo