Za darmo

Darmowe książki od RMF Classic

darmowe choinki od rmf fm

DYSKUSJA

Muzyka, literatura, film, sztuka i design. O tym wszystkim mówimy na co dzień na antenie RMF Classic i RMF Classic+. Jednak nie samym… dźwiękiem człowiek żyje. Sprawdź, jakie pozycje polecają dziennikarze RMF i pobierz bezpłatnie jedną z nich.

Jest to specjalna akcja tylko dla subskrybentów RMF Classic+. My na łamach Zakupersi udostępniamy jednak unikalny kod, dzięki któremu można pobrać książki za darmo.

W ramach okazji można pobrać na swoje konto w Legimi 1 z 10 książek za darmo. Wśród nich takie pozycje jak:

  • Barbara Włodarczyk – Szalona miłość. Chcę takiego jak Putin. Reportaże z Rosji
  • Ryszard Tadeusiewicz – Krótka historia informatyki
  • Thomas McNamee – O czym myślą koty. Kocie sekrety oczami naukowców
  • Jacobsen Roy – Niewidzialni
  • Cormac McCarthy – To nie jest kraj dla starych ludzi
  • Radek Rak – Baśń o wężowym sercu
  • Gierak-Onoszko Joanna – 27 śmierci Toby’ego Obeda
  • Marta Dzido – Małż

Aby wziąć udział w akcji i dopisać wybraną książkę do swojej półki w Legimi należy przejść na dedykowaną stronę internetową i podać kod „rmfclassic+”. W następnym kroku wybrać interesującą nas pozycję i zalogować się na swoje konto / w przypadku braku konta za pomocą specjalnego formularza utworzyć nowe konto.

Do 1 konta można przypisać maksymalnie 1 książkę. Akcja trwa do odwołania.

O Legimi

Rosnące znaczenie elektroniki w dobie komputerów wcale nie musi oznaczać zmierzchu dobrej książki. Legimi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów literatury i prezentuje w swojej ofercie ponad 25000 tytułów e-booków, odtwarzanych na rozmaitych urządzeniach: tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach. Każdą z książek nabyć można w jednym z popularnych rozszerzeń (EPUB, MOBI, PDF), dostępnych dla czytelnika w każdej chwili dzięki darmowej aplikacji obsługującej pliki w chmurze. Korzystanie z e-booków jest o tyle wygodne, iż nie wymaga stałego połączenia z internetem.

O RMF FM

RMF FM to największe polskie radio. Skrót RMF oznacza Radio Muzyka Fakty. Jest pierwszym polskim radiem komercyjnym. Powstało w 1990 roku i początkowo obejmowało zasięgiem okolice Krakowa. Od 1994 roku jest radiem ogólnopolskim. Posiada kilka kanałów tematycznych, wszystkie, łącznie z głównym RMF FM są dostępne przez Internet.

Darmowa książka od RMF info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo