Za darmo

Darmowe kubełki na jubileusz KFC

Kupon KFC 2023 na darmową kanapkę

Tylko jutro tj. 28 listopada 2018 r. okazja na otrzymanie od KFC darmowego kubełka. Promocja będzie trwać do wyczerpania zapasów.

KFC w Polsce obchodzi jubileusz. Jest on związany z otwarciem 250 restauracji KFC w naszym pięknym kraju. W związku z tym znana sieć restauracji szybkiej obsługi przygotowała promocja, w której każdy kto od godziny 10:00 pojawi się w restauracji KFC i poda hasło „Prawdziwy kurczak – prawdziwy smak” otrzyma 1 z 250 kubełków.

darmowy kubełek w KFC

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Liczba kubełków jest ograniczona. Na każdą restaurację KFC przypada aż 250 promocyjnych kubełków.

Oferta promocyjna ważna jest tylko od godz. 10:00 w dn. 28 listopada 2018 r.

Kubełek prawdopodobnie będzie zawierał 3 hot wings, 1 strips, 3 bitesy oraz małe frytki. Z promocji można skorzystać tylko raz. Jednej osobie przysługuje wyłącznie 1 darmowy kubełek.

Zobacz także sposób na zdobycie darmowego Twistera w KFC.

Odwiedzając jutro KFC spodziewajcie się tłumów szturmujących lokal. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że będzie dochodzić do dantejskich scen, a Gimnazjaliści i Licealiści zrezygnują z porannych zajęć by zdobyć 1 z upragnionych darmowych kubełków KFC.

O KFC

KFC to międzynarodowa sieć restauracji, która obecnie tylko w samej Polsce posiada już 200 punktów gastronomicznych. Pierwsza restauracja Kentucky Fried Chicken powstała w USA i została założona przez Harlanda Sandersa, bardziej znanego jako pułkownik Sanders.

Regulamin darmowych kubełków KFC info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

  1. blad…. kubelki od godz 10 do wyczerpania zapasow w danym lokalu. w kazdym lokalu jest 200 kubelkow

    1. @Mateusz Dzięki. Poprawione.

  2. Najpierw jest napisane ze od godz 10, a następnie
    Oferta promocyjna ważna jest tylko DO godz. 10:00 w dn. 26 XI 2015

  3. To promocja obowiązuje do 10 czy od 10 ?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo