Za darmo

Darmowe kule nasienne od Beesafe

darmowe gadżety od beesafe

Beesafe działa proekologicznie – to potwierdza swoją poprzednią akcją z domkami dla pszczół oraz najnowszą promocją z darmowymi kulami nasiennymi.

To kolejna akcja BeeSafe mająca na celu wesprzeć pożyteczne pszczoły w naszych ogrodach. Owady zapylające są niezbędne, by zachować bioróżnorodność i równowagę w przyrodzie. Bez nich wiele gatunków roślin znalibyśmy tylko z atlasów. Ale same owady także potrzebują różnorodnej flory, by przetrwać. W tym sezonie będziemy im pomagać, zasiewając łąki kwietne w mieście i w terenie niezabudowanym.

Jednym ze sposobów na wsparcie pszczół są kule nasienne, które łączą specjalnie przygotowaną ziemię i nasiona. Wystarczy takie kule rozrzucić przed blokiem, na trawniku lub na przydomowym ogródku by z kul wyrosły dzikie kwiaty. Pyłek i nektar wabią pszczoły – a to dla nich pokarm. Później natura już sobie poradzi.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby odebrać darmowe kule nasienne należy przejść na dedykowany landingpage BeeSafe i wypełnić formularz. Należy w nim podać swoje imie, nazwisko, dane adresowe, e-mail, telefon oraz wskazać paczkomat, do którego mają zostać wysłane darmowe gadżety od BeeSafe.

nasiona kawiatów be safe

Akcja trwa do 30 czerwca 2022 lub wyczerpania darmowych gadżetów. Pula wszystkich kul nasiennych przygotowanych przez BeeSafe to 800 sztuk.

Zamawiając darmowe kule nasienne w Beesafe nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Nie jest też wymagane wyliczanie składki ubezpieczeniowej. Wystarczy tylko wypełnić i przesłać formularz.

darmowe gadżety wyprawka dla dziecka Bebiko

O Beesafe

Beesafe to nowa marka ubezpieczeniowa na polskim rynku, która należy do grupy Vienna Insurance Group (VIG). Sprzedaje ona przez Internet i telefon ubezpieczenia proponowane przez TU Compensa. Beesafe kieruje swoją ofertę do kierowców, dla których Internet jest naturalnym środowiskiem działania. Aby wyliczyć wstępną składkę na szybkim kalkulatorze OC AC tej marki, wystarczy podać jedynie numer rejestracyjny auta oraz datę urodzenia właściciela samochodu.

Darmowe gadżety od Beesafe info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo