Za darmo

Darmowe lakiery hybrydowe od MyPen

darmowe lakiery od mylaq

DYSKUSJA

MyPen rozdaje swoje rewolucyjne lakiery hybrydowe w pisaki 3w1. Aby je zdobyć wystarczy wykonać 3 proste kroki.

Lakiery hybrydowe MyPen to połączenie bazy, koloru i topu w jednym produkcie. Już dwie cienkie warstwy pozwalają uzyskać intensywny kolor i połysk – bez użycia cleanera. Natomiast wygodny aplikator sprawia, że manicure hybrydowy jest łatwy i szybki jak nigdy dotąd. Lakier w pisaku Mypen 3w1 działa tak, że wystarczy nałożyć kolor, utwardzić w lampie i stylizacja jest już gotowa.
Według producenta lakier jest łatwy w aplikacji, dzięki wygodnemu pędzelkowi, usuwany Acetonem w kilka chwil. Producent zapewnia, że lakier jest trwały nawet do 12 dni.

Pula darmowych lakierów to 100 sztuk. Cena takiego lakieru MYpen w drogerii to ok. 30 PLN. Rekrutacja do testowania kosmetyków trwa do 17 czerwca 2021 r.

Zestaw testerski zawiera 2 lakiery hybrydowe 3w1 w pisaku 3,70 ml (dwa kolory), waciki bezpyłowe, patyczki, płyn cleaner 50ml, blok polerski, oliwkę pielęgnacyjną do skórek i ulotkę step by step.

Aby wziąć udział w testowaniu należy przejść na dedykowaną stronę internetową w Klubie Recenzentki i wypełnić formularz zgłoszenia. Należy w nim odpowiedzieć na pytania otwarte dlaczego chciałabyś przetestować lakier hybrydowy w pisaku 3w1 MYPEN i zamknięte związane ze stylizacją paznokci. Na podstawie wszystkich ankiet zostanie wybranych 100 osób, które otrzymają zestawy z lakierami całkowicie za darmo.

Testowanie lakierów MyPen info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. lubię testować nowości w szczególności związane ze stylizacja paznokci, jest to moja pasa w przyszłości chce zostać kosmetyczka.

  2. Swoją przygodę z lakierami hybrydowymi rozpoczęłam około 5 lat temu. Od tamtej pory szukam nowości i nowinek w świecie hybrydy, szukam nowych wyzwań oraz inspiracji jednocześnie poznając nowe kosmetyki.

  3. Gdzialam poznać firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo